Kim Kardashian čelí opäť obrovskej kritike. Za všetko môže darček, ktorý dala dcére pod stromček

Lucia Mužlová

Foto: Instagram/kimkardashian

Kim Kardashian je sama o sebe kontroverznou osobnosťou. Jedna zo sestier klanu, dcéra slávneho advokáta a hviezda reality show posledné dni zdieľala niekoľko fotografií, ktoré čelia kritike.

Článok pokračuje pod videom ↓

Najskôr to odštartovala nepodarená vianočná fotografia s rodinou, na ktorej by nebolo nič zvláštne. No bolo. Ich vianočné prianie vyzerá naozaj nádherne a úprimne. Až na to, že tam jedno dieťa museli doplniť fotošopom. Kim to vysvetlila v The Ellen Show a povedala jej, že jej najstaršie dieťa, šesťročná North, nemala svoj deň. Jednoducho v ten deň odmietla pózovať na rodinnú fotografiu.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Kim teda povedala svojej najstaršej dcére, že ak nechce vyjsť zo svojej izby, na pohľadnici nebude. „Povedala som jej fajn, nebudeš na karte. To je moje rozhodnutie a ideme sa fotiť bez teba. S tým bola v poriadku, no nasledujúci deň sa prebudila, prišla za mnou a povedala mi, že na tej pohľadnici chce byť.“ Kim teda zavolala fotografovi, ktorý prišiel ku nim domov, odfotil ju a neskôr pridal na fotografiu.

Kontroverzný a extravagantný darček

Ani vianočné škandály rodinu neobchádzajú. Možno si ešte spomeniete na to, že Kimina sestra Kylie Jenner dala svojej 1-ročnej dcére dvojposchodový dom a diamantový prsteň. Kim to však tento rok ešte vyšperkovala a pre svoju 6-ročnú dcéru zaobstarala originál zamatovú bundu, ktorá patrila Michaelovi Jacksonovi a klobúk, ktorý mal aj v klipe Smooth Criminal. Jej dcéra North je všaj veľkou fanúšičkou speváka a darček sa jej náramne páčil.


Bunda, ktorú mal známy spevák na oslavách narodenín slávnej Elizabeth Taylorovej stála v aukcii 65 625 dolárov, čo je v prepočte asi 58-tisíc eur. Veľkosť bundy dali prispôsobiť tak, aby ju malá North mohla nosiť. Sumu za klobúk však prezradiť odmietla. Jediné čo povedala bolo, že by si za to vedela kúpiť obrovský rodinný dom.

Foto: Instagram (kimkardashian)

Samozrejme, Kim si môže míňať peniaze na čo chce, no nerozumieme tomu, prečo by 6-ročné dieťa malo vlastniť také drahé a dokonca až raritné veci po niekom, kto je v súčasnosti obviňovaný z pedofílie. Čo si o tom myslíte vy?