Populárna Kardashianka priznala estetický zákrok, takú odozvu však nečakala. Ľudia sa do nej poriadne obuli

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (kyliejenner)

Kylie Jenner priznala chirurgický zákrok a mnohých ľudí tým nahnevala. Komentáre, ktoré tým spustila, naozaj nemajú obdoby.

Článok pokračuje pod videom ↓

Jedna z najobľúbenejších členiek klanu Kardashian-Jenner, 25-ročná Kylie Jenner pre portál Homme Girls priznala, že si nechala zväčšiť pery. Toto priznanie sa však otočilo proti nej. Keďže sa už o jej zväčšení pier diskutuje roky, nebolo to nič prekvapivé. Jej ďalším slovám však ľudia stále neveria.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa HommeGirls®️ (@hommegirls)

Svojimi slovami pobúrila

„Hovorí sa o mne, že som mala hneď viacero operáciá tváre a že som veľmi neistá, čo sa týka môjho výzoru, ale nie je to pravda. Chcela som mať plné pery, ale keď som vyrastala, bola som tou najsebavedomejšou osobou v miestnosti,“ povedala miliardárka a podnikateľka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa HommeGirls®️ (@hommegirls)

S perami mala problém

Priznala, že jej pery sa jej nepáčili a dala si ich zväčšiť, čo neľutuje, lebo to bola tá najlepšia vec, ktorú kedy spravila. Ako matke jej však záleží na tom, aby vo svojej dcére Stormi budovala sebalásku a sebadôveru. Chce, aby vedela, že je dokonalá taká, aká je. O Kylie sa už dlho hovorí, že bola veľmi nesebavedomá, od puberty sa veľmi zmenila a podstúpila nejeden zákrok. Ona však tvrdí, že si nikdy nedala zrekonštruovať tvár.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa HommeGirls®️ (@hommegirls)

Protirečí si

Avšak, pred rokmi hovorila, že je neinvazívnym zákrokom otvorená a priznala aj výplň tváre. Ľudia sa do nej preto poriadne pustili a hovoria o nej, že je klamárka. Mnohí si preto nedávali vreckovku pred ústa a hovoria, že by mala priznať estetické zákroky, ktoré možno nie sú vytvorené u plastického chirurga, ale predsa len zmenia tvár.

Najnovšie články