Tento muž tvrdí, že je utajeným synom Kamily a kráľa Karola: Na smrteľnej posteli mu to mala prezradiť stará mama

Hyriaková Kristína

Foto: Instagram (xenasargo)/ Profimedia

Muž z Queenslandu v Austrálii tvrdí, že je synom kráľa Karola a Kamily. Po smrti kráľovnej sa podelil o niekoľko zvratov. Nie je pritom prvý človek, ktorý tvrdí, že je potomkom kráľovskej rodiny.

Článok pokračuje pod videom ↓

Podľa portálu 7 News, Simon Dorante-Day zaujal médiá po celom svete svojimi tvrdeniami, ktoré sú podľa neho výsledkom desaťročného výskumu. 56-ročný muž chce, aby kráľ Karol podstúpil testy DNA a je odhodlaný postaviť ho pred súd. Dokonca tvrdí, že podľa súdov má nárok na to, aby sa Karol podriadil zákonu.

Tvrdí, že je synom Karola a Kamily

Simon je o svojej pravde presvedčený a začiatkom tohto roka dokonca napísal kráľovnej súkromný list v nádeji, že zasiahne. Jej smrť v ňom vyvolala aj hnev, pretože si podľa jeho slov bola vedomá toho, čo sa deje a nezasiahla. „Viem, že je to pravda a viem, že sú to moji rodičia. Ja neustúpim. Dlhujú mi to, ako adoptovanému dieťaťu, chcem vedieť, čo sa stalo,“ povedal a zároveň tvrdí, že sa cíti odmietnutý po tom, čo Karol vymenoval Williama za princa Walesu.

Jediné, čo chce je, aby ho prijal. Podľa neho, keď si myslí, že nie je jeho otec, má to dokázať. Mnohí ľudia muža očierňujú, že tvrdí, že je synom Karola len preto, lebo túži po bohatstve a sláve. On však tvrdí, že chce byť len prijatý. Simon má deväť detí a všetky veria, že má ich otec pravdu. Fotografie jeho a jeho detí zaplavili médiá a mnohí ľudia skutočne hovoria, že sa na kráľovskú rodinu podobajú.

Porovnáva fotografie

Porovnáva aj fotografie a tvrdí, že má aj množstvo ďalších dôkazov. Narodil sa 5. apríla 1966 vo Veľkej Británii. Keď mal osem mesiacov, adoptovali si ho Karen a David Dayovi. Jeho adoptívni starí rodičia Winifred a Ernest Bowldenovci pracovali pre kráľovnú a princa Philipa v jednej z ich domácností. Ernest dokonca dostal aj vyznamenanie. Práve Dorante povedala Simonovi, že je synom Karola a Kamily.

Uvádza niekoľko „dôkazov“

Podľa Simonovho výskumu sa Karol a Kamila prvý raz zblížili v roku 1965. O niekoľko mesiacov na čas Kamila zmizla z britskej sociálnej scény a Karol išiel do Austrálie. V jeho rodnom liste sú podľa všetkého fiktívne mená rodičov a tiež nemocnica, v ktorej sa narodil, neprivítala na svete počas desaťročia ani jedno dieťa. Kamila ho vraj mala osem mesiacov, pritom kráľovskí príslušníci ho dobre utajili.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa LucyLawless fan in the UK (@xenasargo)

Tiež tvrdí, že si pamätá, ako ho ako malého chlapca vzali do domu v okolí Portsmouthu, kde strávil čas so ženou, o ktorej sa domnieva, že je Kamila. Jeho celé meno je tiež Simon Charles a toto meno mu dali jeho biologickí rodičia. V tom čase podľa jeho zistení mali Karol a Kamila blízkeho priateľa, ktorý sa volal Simon.

Najnovšie články