Meghan Markle opäť ukázala svoju pravú tvár. Do Anglicka príde spolu s deťmi len v tomto prípade

Hyriaková Kristína

Foto: profimedia

Meghan Markle je tŕňom v oku mnohých ľudí, no to, čo predvádza teraz, niektorých priam poburuje. Teraz, keď musí kráľovská rodina riešiť zdravotný stav kráľa Karola a Kate Middleton, ktorým bola diagnostikovaná rakovina, nie je dôvod na vymýšľanie. V prípade Meghan to však zrejme neplatí.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Express, vojvodkyňa zo Sussexu vraj tvrdí, že svoje deti Archieho a Lilibet len tak do Británie nepustí. A to napriek tomu, že William a Kate im mali navrhnúť, aby prišli na návštevu, urovnali spory a umožnili ich deťom, aby si medzi sebou vytvorili pekný vzťah.

Spoločne tak skoro neprídu

K ich návšteve Británie však tak skoro nedôjde a Meghan pozvanie neprijala. Jej manžel princ Harry pritom v máji do Spojeného kráľovstva zavíta, a to na výročie podujatia Invictus Games, kde bude mať aj slávnostný prejav. Hovorí sa o tom, že by sa mal stretnúť aj s Williamom, odpoveď na otázku, či prídu aj deti a Meghan, je však nejasná. Práve Meghan má vraj z návratu do Británie obavy, pretože nemajú nárok na ochranku. To znamená, že sa nebude cítiť bezpečne.

Foto: profimedia

Taktiež podľa portálu vraj deti bez nej do Londýna určite nepôjdu. Práve Invictus Games by však mohla byť dobrá príležitosť na to, aby sa zmierili s kráľovskou rodinou a napravili naštrbené vzťahy. Zdroje však hovoria tiež to, že tak ako Sussexovci, aj William a Kate chcú urobiť všetko pre to, aby sa ich vzťahy napravili.

Najnovšie články