Nedávno sa rozišli, teraz sú z nich dvojnásobní rodičia: Kardashianke priviedla chlapca na svet náhradná mama

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Do rodiny Kardashianiek pribudol ďalší člen. Syna privítala na svete Khloé Kardashian. Syna jej porodila náhradná matka.

Článok pokračuje pod videom ↓

Informoval o tom portál People. Khloé sa so svojím partnertom Tristanom Thompsonom rozišla v januári, no chlapček sa im narodil teraz prostredníctvom náhradnej matky. Kardashianka sa podľa informácií ešte nerozhodla, ako svojho syna pomenuje. To, že budú mať druhé dieťa, vyšlo najavo len pred mesiacom. Bývalí partneri sú už rodičmi 4-ročnej dcérky True.

Priznala problémy s počatím

„Môžeme potvrdiť, že True bude mať súrodenca, ktorý bol počatý v novembri,“ povedal zástupca. Dodal, že Khloé je vďačná za krásne požehnanie a prosí všetkých, aby zachovali súkromie a mohla sa sústrediť na svoju rodinu. Najnovší prírastok prichádza po tom, čo Khloé priznala problémy s počatím.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Khloé Kardashian (@khloekardashian)

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Khloé Kardashian (@khloekardashian)

Počas najnovšej sezóny KUWTK prezradila, že ju lekári informovali o tom, že ak sa rozhodne mať druhé dieťa prirodzenou cestou, bude to vysokorizikové tehotenstvo. „Nechcem sa púšťať do podrobností pred kamerou. Ale povedali mi, že je 80 % šanca, že potratím, Aj na začiatku s True som takmer potratila.“