Jej dieťa nikdy nedonesie nezjedenú desiatu domov. Mamička vytvára originálne jedlo, ktoré by si prial každý

Kristína Hagarová

Foto: unsplash/ Instagram (lunchbox4filip)

Desiata môže byť veľmi nudná. Práve preto ju občas deti nosia zo školy domov. To vedie aj k hádkam medzi rodičmi a ich ratolesťami. Prečo by to však mala byť nuda?

Marta Szymborska vytvorila sériu úžasných balíčkov do školy a zdá sa, že má talent na to, aby jedlo pre jej syna bolo zdravé, ale malo aj umelecký nádych. Ako uvádza portál Metro, pre svojho syna Filipa vytvára zaujímavé balíčky, dokonca sa všetci jeho spolužiaci chodievajú pozerať, čo má od svojej mamy.

Veselé a zdravé

„Keď začal chodiť do školy, všetky deti stáli okolo Filipa a pozerali, čo bude vo vnútri. Rád robím to, vďaka čomu je môj chlapec veselý,“ povedala Marta, ktorá pochádza z Poľska. Dokonca si založila aj svoj účet na Instagrame, kde svoje nápady zdieľa. „Som celkom kreatívny človek a vždy ma bavili zložité veci, ktoré vyžadujú trpezlivosť.“ Tvrdí, že jej tiež mnohí ľudia hovorili, aby to začala robiť profesionálne.

Marta však dodáva, že Filipove obedy sú nielen zábavné, ale aj zdravé. Väčšina pozostáva z ovocia a zeleniny. Práve tým, že svoje diela uverejňuje aj na sociálnych sieťach, dáva mnohým ľuďom možnosť sa inšpirovať. Čo si o takýchto výtvoroch myslíte vy?

0
Komentovať