Kúpila si vysnívané svadobné šaty a našla v nich skrytý odkaz. Keď to uvidela, neubránila sa slzám

Kristína Hagarová

Foto: Facebook (British Red Cross shops (Forest Hill)

Takmer každá nevesta má v hlave svoje vysnívané svadobné šaty. Niekedy je však za nimi ešte silnejší príbeh, než by ste si mysleli.

Nevesta zostala dojatá po tom, čo našla ručne napísaný odkaz vo svadobných šatách, ktoré si kúpila z druhej ruky. Ako uvádza portál Honey Nine, pri pohľade do výkladu charitatívneho obchodu Laura Trower hneď spoznala svoje vysnívané svadobné šaty. Súčasťou róby bolo aj prekvapenie, ktoré našla od pôvodnej majiteľky šiat, ktorá sa volá Fran.

Nádherný odkaz

„Keď Laura pred niekoľkými rokmi plánovala svadbu vedela, že si chce obliecť milované šaty, aby dala viac života krásnemu odevu a zároveň prispela na charitu. Tieto šaty jej dokonale sedeli a aké bolo jej prekvapenie, keď našla odkaz od predchádzajúcej majiteľky Fran, ktorá prosila, aby znova mohla vidieť nevestu v jej šatách. Následne sa obe skontaktovali a zdieľali fotografie.“

Najmilšie na tom je, že Laura sa rozhodla, že so šatami urobí presne to isté, aby aj naďalej videli šťastné nevesty v šatách, ktoré dostali druhú šancu.

0
Komentovať