Niekoľko dní po smrti Barbory Haščákovej po prvý raz prehovoril aj MC Erik. Venoval jej dojemný odkaz

Dana Kleinová

Foto: profimedia

Skon speváčky prišiel nečakane a táto správa rýchlo obletela Slovensko. Nik tomu nemohol uveriť a všetci čakali na slová speváka, s ktorým Barbara roky tvorila hudobné duo. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Spevák MC ERIK, vlastným menom Erik Aresta, sa obrátil na sociálne siete, aby venoval posledné slová Barbare Haščákovej a vyjadril svoj šok z jej nečakanej smrti. Dvojica totiž bola aj po rozpade ich skupiny v kontakte a hoci sa neplánoval k jej smrti vyjadriť verejne, nechcel vyvolať pocit, že ak to neurobí, na Barbare mu nezáležalo. Opak bol totiž pravdou a ona mu bola až do jej posledných momentov mimoriadne blízka.

Zdieľali spolu svoje radosti aj strasti

MC ERIK priznal, že mu neustále vyvolávajú médiá a všetci od neho žiadajú vyjadrenie k Barbarinej smrti a on mal pocit, že ak ho neposkytne aspoň takto prostredníctvom príspevku, ľudia si budú myslieť, že ho jej smrť nezasiahla. Opak je však pravdou a on na ňu spomína so slzami v očiach.

„S Barbarou (pre mňa to bola vždy Babka alebo Babuka) som bol v kontakte – rozčuľovali sme sa nad tým, že sme na plagáte na koncert Maduaru, ktorého sa neúčastníme, sťažovala sa mi na bláznivú fanynku, ktorá na sieťach vytvára jej falošné profily, posielal som jej občas videá z akcií, kde fanúšikovia spievali naše piesne, občas som jej poslal fotky mojej dcérky, z ktorej sa veľmi tešila, alebo sme jej s Elou na narodeniny do videa zaspievali Happy Birthday…“ prezradil spevák.

Na jej smrť nebol pripravený

Najnovšie články