A je to tu! Fotografi zachytili bozk Brada Pitta a Jennifer Aniston a ten sa okamžite dostal na titulky

KatkaR

Brad Pitt a Angelina Jolie boli v posledných rokoch najdiskutovanejším párom Hollywoodu. Ich verní fanúšikovia s napätím sledovali celý priebeh rozpadu ich vzťahu a niekedy sa dokonca zdalo, že médiá a verejnosť chcú zachrániť tento vzťah viac než samotní herci. Po krachu ich manželstva sa objavilo niekoľko možných scenárov pojednávajúcich o tom, akým smerom by sa mohli uberať ich životy, pričom najväčšia pozornosť bola venovaná tomu, s kým by to mohlo byť. Zdá sa však, že v prípade Brada Pitta je o tom, aspoň nateraz, rozhodnuté.

Americký magazín Star totiž v aprílovom vydaní chystá jedno prekvapenie! Na titulnej stránke si prídu na svoje všetci, ktorí tvrdili, že Bradovou spriaznenou dušou a celoživotnou láskou je jeho bývalá manželka – Jennifer Aniston. Ohromujúca fotografia bozkávajúceho sa páru naznačuje, že Jennifer sa s rozpadom svojho vzťahu s Justinom Therouxom už tiež celkom vyrovnala.

Aunque estos famosos no han negado nada, el periódico británico "Star" publicó en su portada una fotografía de la pareja.¡Lamentablemente es falsa!

Gepostet von Business am Samstag, 24. März 2018

Predpokladá sa, že Bradovi podal pomocnú ruku v ťažkých časoch, ktorými si známy sexsymbol prechádzal po rozchode s Angelinou, jeho verný dlhoročný priateľ George Clooney. Práve tento známy herec mal zariadiť, že Jennifer a Brad si k sebe znova našli cestu. Podľa zdrojov sa Clooney 3. marca, v neskorých večerných hodinách, rozhodol zaviesť Brada Pitta do Jenniferinho domu a nechať ich osamote.

Brad Pitt és George Clooney(Ocean's eleven, 2001)

Gepostet von Famous Actors and Actresses am Dienstag, 5. November 2013

Toto stretnutie bolo podľa všetkého úspešné – starí známi si so smiechom zaspomínali na staré dobré časy. Informácie o ďalších stretnutiach sa však na verejnosť nedostali a šťastie nemali tentokrát ani paparazzi, ktorí by verejnosť zaiste radi informovali o každom pohybe tohto páru, a to hneď za horúca.

Samozrejme sa našlo mnoho ľudí, ktorí fotografii na titulnej stránke magazínu neveria, za čím pravdepodobne stojí neprestajná snaha zahraničných i tunajších médií dať účastníkov tohto milostného trojuholníka s niekým dokopy. Fanúšikovia sú zatiaľ s utváraním si mienky na tento staro-nový párik opatrní, nakoľko samotní herci sa k situácii ešte nevyjadrili a nič nepotvrdili (ani nevyvrátili).

https://www.facebook.com/Blablabblaa/photos/p.1270029499777794/1270029499777794/?type=1&opaqueCursor=AbrhsiQKCRamgtpW9OwhZZTxC6bUDvb0xelcyp0ShqB7H40Cq3V5VXnA-yJ8z24bKfcAuZaEqHuRnrewzd5lSAeIwcZkaxkqniZP39PmwQtOwJ5R8Dug_ziwiWLdAg1SbDVnzqvTKH-S39wWMzoccTN-l2hPpnmYNh4isC8smlEaiT2IhBmzEMB4sf_vPykBFLlTxdQOaQJ73dpMf2QVw4bp3BZpJWnP5bsqKHQyHLRy01p8WZECaRl84f9o-qn4ARJ0qAY5eVt33hsiBH_MUW2c62NfRkQprnRT3ldcpuEw4VBVOkGNmK3qPh129v4iREO0fOn_yfx_CM8sn3eyD3ANXHafajxwvj689KpjV3V2zDryBhzf4J9zhEaAYuVoG8qeTQm228tkWLFEQB9whetaSc1X7bM36eL_L5hye-009mq7lyzpavTC4OdRp_bF6VU&theater

My však dúfame, že konečne nájdu svoje šťastie, nech už by malo byť spojené s kýmkoľvek. A aký je váš názor na túto tému? Boli ste skôr fanúšikmi spojenia Brad – Angelina alebo by ste po hercovom boku radšej videli hviezdu seriálu Priatelia?

Pozri aj: Brad Pitt sa na jeden rok vzdáva sexu a začína celibát! Dôvod jeho rozhodnutia dojal celý svet a zlomil srdcia miliónom žien

Katuš, ofigenno.com

Najnovšie články