Svetoznámy párik prezradil pohlavie aj meno bábätka. Zverejnili nádhernú fotografiu

Kristína Hagarová

Foto. Instagram (chrissyteigen)

Svetoznámy pár Chrissy Teigen a John Legend privítali na svete svoje tretie dieťatko. Po smutnej udalosti pred pár rokmi, kedy prišli o syna Jacka len pár týždňov pred pôrodom, majú znova dôvod na radosť.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál People, párik privítal nový prírastok 13. januára 2023 a potvrdil to John Legend počas súkromného koncertu. Teraz Chrissy zdieľala prvú fotografiu. Narodilo sa im dievčatko, ktoré dostalo meno Esti Maxine Stephens.

Dievčatko je na svete

Na fotografii, ktorú zdieľala na Instagrame, je malé dievčatko spolu so svojimi súrodencami Milesom Theodorom a Luny Simone. „Je tu! Esti Maxine Stephens – dom je rušný a naša rodina nemôže byť šťastnejšia. Ocko každú noc roní slzy radosti, keď vidí Lunu a Milesa plných lásky… Ďakujeme za všetku lásku a priania,“ napísala.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa chrissy teigen (@chrissyteigen)

Krásne slová

John Legend sa tiež pridal: „V piatok sme v našej rodine privítali Esti Maxine Stephens a náš dom je plný lásky a radosti. Som v úžase nad Chrissynou silou a odolnosťou a som tak nadšený, keď vidím, ako Luna a Miles objímajú svoju sestričku. Som tak vďačný, no nezdá sa mi to, ako dostatočné slovo…“

Hrdý otecko potvrdil správu o narodení ich dieťatka niekoľko hodín po tom, čo sa narodilo. Dodal tiež, že sú obaja nadšení a túžili po tom, aby sa do ich rodiny pripojilo ďalšie dieťa. Bábätko aj Chrrissy sa majú dobre a tešia sa, že budú tráviť čas všetci spolu.