Neuveríte, kto navštívil Matúša Kolárovského v liečebni. Ľudí ich spoločná fotka šokovala

Dana Kleinová

Foto: Profimedia

Známy herec sa v súčasnosti lieči zo závislosti. Viaceré fotografie už stihli potvrdiť, že je na dobrej ceste, no najnovšie sa ukázalo, že nielen prekonáva závislosť, ale tiež staré spory.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako sme vás informovali v článku, herec a spevák Matúš Kolárovský, známy tiež pod umeleckým menom Yael, sa nedávno priznal k závislosti od drog, alkoholu a liekov. Rozhodol sa s tým však skoncovať a zabojovať o návrat do normálneho života, a to nielen kvôli sebe ale tiež kvôli svojej dcérke, ktorú má s Veronikou Nízlovou a nastúpil na protialkoholické liečenie. A najnovšie tam mal dosť nečakanú návštevu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Yael (@matuskolarovsky)

Nečakaná návšteva

Ako sme písali, Matúš mal mať podľa dostupných zdrojov aj problémy s násilím, čo si zažila jeho bývala priateľka Nikola Baranová. Jeho situácia je tak veľmi podobná tej, v ktorej sa minulý rok ocitol Tomáš Drahoš, známy pod umeleckým menom Tomy Kotty. A práve ten sa podľa informácií portálu Koktejl rozhodol Matúša v liečebni navštíviť.

Minulý rok médiá zaplavili správy o tom, že Tomy v opitosti napadol bývalú priateľku Ráchel Karnížovú. Hneď po tomto incidente si mladý hudobník zbalil kufre a sám sa prihlásil na protialkoholické liečenie, kde nemal prístup k internetu. V tomto období Ráchel viac prehovorila o tom, čo sa stalo a dokonca priznala, že ju mal Tomy znásilniť. On o týchto obvineniach však nemal poňatia a dozvedel sa o nich až o niekoľko mesiacov neskôr, keď sa vrátil z liečenia.

V tom čase sa zároveň objavili informácie, že Ráchel mala pomer práve s Matúšom Kolárovským, čo malo medzi hudobníkmi vyvolať napätie. Vyzerá to však tak, že sa uzmierili a Tomy sa rozhodol byť Matúšovi oporou, keďže sám bol kedysi v rovnakej situácii.

Reprofoto: Instagram (tomy.kotty)

Najnovšie články