Monika Beňová to už nevydržala a svojim fanúšikom poslala drsný odkaz: Takto je to v skutočnosti

Dana Kleinová

Foto: Instagram (monicabenova) / Profimedia

Politička sa rozhodla rázne zakročiť. Už ju totiž nebavilo, že ju ľudia brali najmä ako političku a rozhodla sa uviesť veci na pravú mieru. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Europoslankyňa Monika Beňová sa delí o momenty zo svojho života s fanúšikmi na sociálnych sieťach. Ukazuje tak, že je nielen úspešnou ženou, čo sa týka kariéry, ale tiež v rámci rodinného života. Nie vždy sa však dá politika skĺbiť so súkromím a niekedy má politička menej času, než by chcela. O to viac si váži voľné dni so svojou rodinou a praje si, aby to ľudia rešpektovali.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Beňová (@monicabenova)

Poslala ľuďom odkaz

Najnovšie sa Monika obrátila na sociálne siete, aby ľuďom vysvetlila, že aj ona má právo na oddych a že aj političky sú v prvom rade obyčajné ženy. Svoj príspevok začala slovami: „Tento víkend sme si spravili úplne rodinný. Žiadna “telka”, žiadna politika, proste len gymnastika s Leuškou v sobotu dopoludnia, obed vo dvojici a pár hodín súkromia s partnerom kým spinkala, večer oheň v krbe a v nedeľu doobeda návšteva babiny a prastarej mamky a obed s príjemnou návštevou uvarený doma. A čítali sme, pili kávičku, trochu klebetili a zjedli koláče, ktoré sme si priniesli od babinky. Nenudili sme sa ani sekundu. Všetko sme si pekne spolu užili. Proste pohodový rodinný víkend.“

„Tak píšem to preto, lebo nemusí sa stále “niečo” diať. Aj pokoj a pohoda sú dôležité. A aj my, političky/ci, vedieme úplne bežné životy spolu s našimi rodinami. Chodíme na krúžky s deťmi, vozíme ich do škôlky či školy, chodíme do obchodu, varíme a tak ako vy, aj my to robíme s láskou,“ vysvetlila politička, ktorá je mamou trojročnej Ley.

„Aj my chceme mať niekedy priestor a čas len pre svojich blízkych a pre seba. Nemusíme počas víkendov neustále kontrolovať mail a správy na sociálnych sieťach a odpovedať na otázky, ktoré v pohode počkajú do pondelka. Majte prosím pochopenie aj pre naše víkendové súkromie. Nie je to neochota reagovať na vaše správy, ale aj naše rodiny si zaslúžia celé naše JA. Aspoň počas dvoch víkendových dní,“ dodala Monika na záver.

Ľudia ju hneď za jej úprimné slová v komentároch vychválili a odkázali jej, že tak to má byť a že rodina skutočne patrí na prvé miesto. Monika si tak opäť získala sympatie žien a presne tak potvrdila svoje slová.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Beňová (@monicabenova)

Najnovšie články