Monika Hilmerová ukázala svoju dcéru. Pozrite sa, ako vyrástla, je z nej mamina kópia

Dana Kleinová

Foto: Profimedia

Známa herečka ukázala po dlhšej dobe dcéru a tá podoba je neuveriteľná. Z kedysi malého dievčatka je dnes násťročná verzia jej mamy. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Herečka Monika Hilmerová v súčasnosti najviac zažiarila v seriáli Dunaj k vašim službám, kde si zahrala Vilmu, majiteľku obchodu, ktorá je materinskou figúrou v živote mnohých mladých dievčat. Nie div, že jej táto rola sadla ako uliata, keďže v súkromí je Monika mamou dvoch detí – 14-ročnej Zary a 10-ročného Leonarda. A hoci majú deti aj niečo z ich otca Jara Bekra, nedá sa zaprieť, že Zara je čistou kópiou svojej mamy.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Hilmerová official (@hilmerovamonika)

Je z nej pubertiačka

Monika nedávno na sociálnej sieti priznala, že je milovníčkou Vianoc a ukázala, ako si toto zasnežené obdobie užíva po boku svojej staršej dcéry.

„Milujem tento adventný čas! O chvíľu príde Mikuláš, chystajú sa Vianoce. Nevadí mi ani zhon, ani sneh, ani dokola koledy a vianočné pesničky. Prajem vám tie najkrajšie dni,“ napísala k príspevku Monika začiatkom tohto mesiaca. A keďže jej teraz spolu s finále úspešného dobového seriálu nastalo voľnejšie obdobie, vyzerá to tak, že ho využíva na to, aby sa venovala svojej rodine a najnovšie fotografie ukazujú, že si to naozaj užíva.

S dcérou nafotila sériu zábavných fotografií so zasneženou krajinou v pozadí a hoci na nich predviedli rôzne grimasy, podoba medzi nimi sa nedá zaprieť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Hilmerová official (@hilmerovamonika)

Najnovšie články