Svadba, akú ste ešte nevideli. Snúbenci si povedali svoje áno, hoci sa ešte nikdy nestretli

Kristína Hagarová

Foto: profimedia

Nikdy sa nestretli, no napriek tomu sa zosobášili. 26-ročný Ayse a 24-ročná Darrin sa zoznámili online počas pandémie, kedy nebolo možné s nikým sa stretávať.

Ako uvádza portál Daily Mail, Ayse sa online pripojila k facebookovej skupine zameranej na spájanie ľudí z celého sveta. Začala sa rozprávať so ženou menou Kenda, ktorá povedala, že jej syn Darrin je v podobnom veku a rád by sa porozprával s niekým z Británie, napriek tomu, že sám žije v Detroite.

Foto: profimedia

Ľudia im veľkú šancu nedávajú

Dvojica absolvovala niekoľko stretnutí cez videohovor, navzájom si objednávali rôzne darčeky alebo si posielali aj jedlo. 21. mája 2021 zostala Ayse prekvapená, keď ju Darrin požiadal o ruku. Ešte väčšie prekvapenie bolo, keď sa v lete, 19. augusta, oficiálne zosobášili, hoci sa ešte stále naživo nevideli. Teraz čakajú na vybavenie víz, aby sa mohli stretnúť a hľadajú aj spoločné bývanie v Amerike.

Hoci mnohí ľudia im nedávali veľkú šancu, oni tvrdia, že ich svadba dokazuje, že to myslia vážne. Či im to vydrží, ukáže až čas. Mnohí si však myslia, že to nie je reálne.

0
Komentovať