Toto urobila čerstvá mamina Monika Bagárová v priamom prenose. Superstar má svojho víťaza, porota bola v slzách

Kristína Hagarová

Foto: Instagram (bagarovamonika)/Youtube (Superstar-TV Markíza LIVE prenos)

Fanúšikovia Superstar včera netrpezlivo čakali na vyhlásenie výsledkov. Niektorí ľudia boli možno prekvapení, niektorí možno sklamaní, že nevyhral ich favorit, no napriek tomu, že to bol netradičný finálový večer, bol skutočne napínavý a plný prekvapení.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako je nám už známe, víťazkou tohtoročnej československej Superstar sa stala Slovenka Barbora Piešová. Mnohí ľudia mali obavy, ako to bude vyzerať po pôrode Moniky Bagárovej a predpokladalo sa, že sa veľkolepého finále nezúčastní. Všetkých však veľmi prekvapilo, keď sa predsa len objavila na porotcovskom kresle, a to prostredníctvom obrazovky. Napriek tomu, že nebola osobne prítomná, ľudia mali pocit, ako keby tam bola s nimi.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Bagárová (@bagarovamonika),

Prekvapenie v priamom prenose

Monika Bagárová ani nie pred týždňom priviedla na svet dcérku Rumiu, ktorú má so svojím partnerom, zápasníkom Makhmudom Muradovom. Napriek tomu, že nikto netušil, že speváčka a zároveň porotkyňa nebude na finále obľúbenej súťaže, tvorcovia si s tým poradili. Všetkých dokonca veľmi prekvapila tým, keď uprostred priameho prenosu ukázala aj jej dcérku.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Bagárová (@bagarovamonika),

Dojatí boli aj porotcovia

Už pred prvým zastavením hlasovania poslali diváci svojim favoritom viac ako 530-tisíc hlasov. V priamom prenose to oznámil jeden z porotcov, Leoš Mareš. Do top trojice sa nakoniec prebojovali Barbora Piešová, Diana Kovaľová a Martin Schreiner. V prvej časti vypadli Giovanni Ricii a Dominika Lukešová. Práve v poslednom kole mali mnohí ľudia problém zadržať slzy. Traja finalisti vytiahli svoje najväčšie tromfy, ktoré mali v rukáve a ktoré sa im počas pôsobenia v šou najviac podarili.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa SuperStar (@superstarcs),

Prekvapenie pre Haberu

Mnohých dojalo práve vystúpenie Barbory Piešovej, ktorá sa na konci piesne rozplakala a dostala tak aj Leoša Mareša a Patricii Pagáčovú. Počas hodnotenia priznal Paľo Habera, že plakal spolu so svojimi kolegami. Paľo Habera zažil počas večera ešte jedno prekvapenie, ktoré mu pripravil Marián Čekovský spolu s finalistami. Pripravili mu a zaspievali zostrih skladieb skupiny Team. Hneď po tom sa priznal, že ho to veľmi dojalo.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa SuperStar (@superstarcs),

Tento ročník bol skutočne netradičný, keďže sa uskutočnil bez divákov. Napriek tomu sa tvorcovia rozhodli, že urobia finalistom radosť a večera sa tak mohli zúčastniť rodinní príslušníci. Čo si myslíte o víťazke tohto ročníka Superstar? Boli ste prekvapení?