Svetoznáma herečka pridala fotku s dcérkou a spustila vlnu kritiky. Na toto je vraj jej dieťa už pristaré

Dana Kleinová

Foto: Profimedia

Obľúbená herečka pridala na sociálne siete fotografiu s dcérkou a vyvolala ňou diskusie o jej rodičovstve. Ľudia tvrdia, že jej dcéra je na niečo také už pristará.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Brightside.me, herečka Alyssa Milano, ktorú si ľudia obľúbili najmä ako jednu zo sestier čarodejníc zo seriálu z roku 1998, vyvolala svojou najnovšou fotkou s dcérkou kritiku.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Alyssa Milano (@milano_alyssa)

Je na to pristará

51-ročná mamička zverejnila záber s dcérkou, ktorá s ňou spala v posteli a očividne sa rada túli so svojou mamou, hoci má už 9 rokov. „Takto vyzerá spoločné spanie,“ napísala Alyssa k záberu s Elizabellou, na ktorom má jej ruku na tvári a dievčatko sčasti leží na nej.

Mnoho fanúšikov zasypalo herečku milými komentármi a chválilo ju, že je oddanou matkou. Zároveň jej odkázali, že si má tieto chvíle užívať, keďže neskôr na ne bude len s láskou spomínať.

Našli sa však aj takí, ktorým sa nepozdávalo to, že necháva dcérku spávať v posteli spolu s ňou. „Je trochu pristará na spoločné spanie,“ tvrdila jedna komentujúca a ďalšia hneď súhlasila, že je na to už priveľká. Viaceré mamy navyše poukázali na bezpečnostnú stránku spoločného spania s deťmi, keďže sa s ním spájajú kopance a údery lakťami od detí zo spánku.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Alyssa Milano (@milano_alyssa)

Najnovšie články