Rodičia, ktorých deti sa vedia „správať“, dostanú v tejto reštaurácii zľavu. Vyvolali tým zmiešané reakcie

Dana Kleinová

Foto: Image by freepik

Reštaurácia zaviedla zľavu pre slušne vychované deti a hoci sa to na prvý pohľad mohlo zdať ako dobrý nápad, reakcie naštvaných rodičov na seba nenechali dlho čakať. Berú to ako urážku. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál NY POST, nedávno internet zaplavil virálny príspevok z reštaurácie, v ktorej odmeňujú rodičov dobre vychovaných detí. Túto zľavu vám pritom nablokujú v pokladnici a na fotografii, ktorá sa stala virálnou, je na bločku položka „dobre vychované deti“ so sumou, ktorá vyzerá, že nie je jednotná a bola špeciálne vyrátaná pre tento stôl. Reakcie na túto bizarnú zľavu, samozrejme, nenechali dlho čakať.

Foto: Image by ansiia on Freepik

Ľudia sa rozdelili na dva tábory

Fotografia s bločkom ukazuje, že daný rodič dostal zľavu 6,72 dolára, teda v prepočte 6,21 eura a hoci je obrázok orezaný, vyzerá to tak, že celková suma bločku je rovnaká ako suma zľavy, čiže by sa dalo predpokladať, že rodičom odrátali 50 percent z celkového účtu.

Keďže sa táto fotografia stala virálnou, rodičia neváhali okomentovať, že to považujú za urážlivé a nespravodlivé.

„Ako niekto, kto má to, čo ľudia naďalej označujú ako „dobre vychované“ dieťa, si myslím, že je to naozaj hlúpe. Deti sú ľudia, sú to ľudské bytosti a nie všetky budú neustále „dobre vychované“. Taký je život,“ vyjadril sa jeden nespokojný rodič.

„Toto je od reštaurácie šialené a hlúpe. Nechať niekoho posudzovať každý jeden stôl s deťmi (pokiaľ to nie je doslovná záruka, že ich prinútite vrátiť sa) je smiešne,“ súhlasil hneď ďalší rodič.

Niektorí ľudia však s touto zľavou súhlasili a dokonca to vzali s humorom. Jedna žena komentovala: „Slušne vychovaným deťom by som u mňa v práci dala na 100 % masívnu zľavu… strihám vlasy.“

„Zaujímalo by ma, ako to známkujú!“ neodpustil si jeden človek. Tretí dodal: „Zľavu treba mať aj pre dobre vychovaných dospelých.“

Najnovšie články