Ľudia ju kritizujú, lebo má veľa ovisnutej kože. Ona má však pre nich jasný odkaz

Dana Kleinová

Foto: Instagram (thejacquelineadan)

Zahanbujú ju, lebo má ovísajúcu kožu. Žena pritom schudla neskutočný počet kíl a jej koža je dôkazom jej odhodlania. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Brightside.me, blogerka Jacqueline Adan prešla vo svojom živote neskutočnou premenou. Svoju cestu otvorene zdieľala so svojimi takmer 133-tisíc sledovateľmi na instagrame. Jacqueline sa rozhodla od základov zmeniť svoj život a začať so zdravým stravovaním, pravidelným cvičením a bola odhodlaná nevzdať sa.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jacqueline Adan (@thejacquelineadan)

Skritizovali ju

Jacqueline s dôverou prijala svoje novoobjavené telo a významný moment na jej ceste nastal počas cesty do Mexika. Prvýkrát po rokoch mala na sebe plavky, ktoré nezakrývali každý centimeter jej tela. Priznala, že mala nervy z odhalenia sa pri bazéne alebo na pláži, keďže sa stále cítila ako predtým.

A hoci v plavkách vyzerala úžasne a bolo vidieť, že je oveľa ľahšia, ľudia sa rozhodli zamerať na inú vec. Keď sledovali, ako cvičí a zdravo sa stravuje, nekritizovali ju. Neľútostné slová jej začali venovať až vtedy, keď zbadali v plavkách jej ovisnutú kožu.

Jacqueline tak stála pred dôležitou voľbou – nechať sa demotivovať odpornými komentármi na jej vzhľad, alebo byť sama sebe motiváciou. Toto je jej odpoveď: „Čo som teda urobila? Zhlboka som sa nadýchla, usmiala sa a vošla do bazéna. Bol to pre mňa obrovský moment. Zmenila som sa. Už som nebola to isté dievča.“

Nenechá sa odradiť

Najnovšie články