Keď zistíte, koľko má rokov, neuveríte. Vyzerá o 30 rokov mladšie a tvrdí, že za to vďačí krému za 2 eurá

Nikoleta Kottešová

Foto: TikTok (joansumner1930)

Mnoho žien hľadá „liek na večnú mladosť.“ Zdá sa, že táto 92-ročná žena ho našla. Hovorí, že tajomstvom jej mladistvého vzhľadu je krém za 2 eurá.

Článok pokračuje pod videom ↓

Má 92 rokov, no v skutočnosti väčšina ľudí predpokladá, že je asi o 30 rokov mladšia. To znamená, že veľa ľudí čaká na to, aby sa dozvedeli, aké je jej tajomstvo a ona im ho ochotne prezradí. Vraj je to obyčajný krém Nivea, ktorý používa a pomáha jej. Spoločnosť Nivea, ktorá krém vyrába, by jej mala začať platiť za množstvo dobrej reklamy, ktorú im prináša, pretože je živým stelesnením toho, ako to funguje, ak je teda pravda, čo hovorí, napísala Tyla.

Na svoj vek nevyzerá

Joan tvrdí, že krém používa už viac ako 70 rokov: „Mojím tajomstvom je Nivea, pretože ju používam už 70 rokov. Keď si na to teraz spomeniem, zvykla som si dať horúci kúpeľ, vyliezť z vane, osušiť sa a potom, kým bolo moje telo ešte horúce, som sa natrela týmto krémom, ale v tých časoch to nebol jemný krém, bol trochu tvrdší, takže som ho musela najprv zohriať a zjemniť.“

@joansumner1930 Replying to @Charmaine Palmer #nivea #niveacreme #niveasoft ♬ Miss You – Oliver Tree & Robin Schulz

Nedá naň dopustiť

„Odkedy vyšiel mäkký krém, je to úžasné. Môžete si ho natrieť na telo vždy, keď sa kúpete alebo sprchujete. Zahrejte si telo a rozotrite si ho po celom tele a budete vyzerať krásne, keď budete v mojom veku,“ dodala. Tak vidíte – možno je to naozaj všetko také jednoduché. Samozrejme, neexistuje žiadna záruka, že v 92 rokoch budete vyzerať tak dobre, alebo sa dokonca dožijete 92 rokov. Takýto prísľub nemôže dať žiadny krém a ak by aj mohol, stálo by to oveľa viac ako 2 eurá. Mnohí ľudia na sociálnej sieti sa pridali, aby vyjadrili svoju lásku k tomuto krému.

@joansumner1930 Merry Christmas everyone 💞 #christmas #fyp ♬ original sound – Joan Woodhouse

Všetci ho milujú

Najnovšie články