Ako vyzerajú manželky najbohatších mužov sveta? Supermodelky alebo bežné ženy, ktoré ničím nepútajú pozornosť?

Michal Blaško

Mnoho z nás si stále myslí, že manželky mužov, ktorí hýbu svetom, musia mať výšku supermodelky, miery 90-60-90 a premávať sa raz týždenne po móle na prehliadkach prestížnych módnych domov. V prípade najbohatších mužov planéty to však skoro vôbec neplatí. Veď posúďte sami.

Článok pokračuje pod videom ↓

Kto z nás by sa nechcel raz vydať za zakladateľa Googlu, Facebooku, či inej veľkej svetovej korporácie. Manželky takýchto ľudí sú ale bežné ženy, na ktorých takmer nie je poznať, že ich manželia zarábajú ročne desiatky miliárd dolárov.

Mark Zuckerberg a Priscilla Chan

Uplynulo niečo vyše štyroch rokov od skromného obradu tohto páru. Zuckerberg spoznal svoju budúcu manželku už ako študent Harvardu, kedy o svojom úspechu ešte pravdepodobne len sníval. Priscilla ho vždy podporovala a verila jeho snom. Dcérka tohto bežne vyzerajúceho páru oslavuje práve dnes prvé narodeniny.

facebook.com

Warren Buffett a Astrid Menks

Pán Buffett je jeden z najbohatších investorov sveta. Možno by ste po jeho boku čakali mladú žabku, no s jeho manželkou Astrid sa spoznal už v 70.-tych rokoch, kedy pracovala ako čašníčka. Medzi týmto krásnym párom je vekový rozdiel až 16 rokov, a teda sú dôkazom, že láska prekoná všetko.

ibtimes.com

Bill a Melinda Gates

Meno Bill Gates nie je dnes neznáme asi nikomu. Zakladateľ spoločnosti Microsoft spoznal svoju nastávajúcu už v osemdesiatych rokoch práve vďaka Microsoftu. Zosobášili sa v roku 1994 a vychovávajú spolu tri deti.

gatesfoundation.org

Larry Page a Lucinda Southworth

Larry Page je jedným zo zakladateľov Googlu a svoju lásku Lucindu na verejnosti často neukazuje. Pár sa snaží vyhýbať verejnému životu, a tak je známych aj málo informácii o ich súkromnom živote. Vie sa len to, že je medzi nimi vekový rozdiel sedem rokov, a že manželstvo prebehlo krátko po nadviazaní kontaktu.

dailymail.co.uk

Jeff a MacKenzie Bezos

Zakladateľ Amazonu spoznal svoju polovičku v roku 1992 a už o rok neskôr spečatili svoju lásku manželstvom. Teraz vychovávajú spolu štyri deti.

zimbio.com

Richard a Joan Branson

Richard Branson, zakladateľ spoločnosti Virgin Group dvoril svojej budúcej partnerke jeden rok, kým opustila svojho predošlého manžela kvôli novému záujemcovi. Dvojica nemá žiadne deti.

mamamia.com

Amancio Ortega a Flora Pérez Marcote

Ak vám nič nehovorí toto meno, určite postačia značky ako Zara, Oysho, Pull&Bear, či Stradivarius. Tieto spolu s mnohými ďalšími značkami spadajú pod spoločnosť Inditex, majiteľom ktorej je Amancio Ortega. Jeho manželka Flora dlho pracovala v spoločnosti ako jeho sekretárka.

businessht.com

Stefan a Carolyn Persson

Priezvisko Persson je spájané so svetoznámou značkou H&M, avšak Stefan Persson nechce mať svoje meno oficiálne skoro nikde zverejňované, aby sa vyhol zásahu verejnosti do jeho súkromného života. Spolu s manželkou vedú bežný život bez zbytočných mediálne promovaných excesov a vychovávajú tri deti.

prabook.com

Bernard Arnault a Hélène Mercier

Manželka Bernarda Arnaulta musí byť zrejme šťastná žena. Jej muž je totiž majiteľom módnych domov Dior, Sephora, Givenchy, Kenzo, Lacroix a mnohých ďalších a jeho majetok dosiahol v novembri 2016 hranicu približne 70 miliárd dolárov. Dvojica našla k sebe cestu prostredníctvom hudby, keďže Arnault obľubuje klasickú hudbu a jeho žena hrá na klavír. Dvojica má tri vlastné deti, ale vychovávajú aj dve ďalšie – z Arnaultovho prvého manželstva.

splashnews.com

Michael a Susan Dell

Aj rande naslepo sa občas môže vyplatiť. Dôkazom tejto teórie by mohla byť napríklad táto dvojica, známa vďaka spoločnosti, ktorá nesie ich priezvisko. Majú spolu štyri deti.

woman.ru

Michael Bloomberg a Diana Taylor

Bloomberg so svojou partnerkou nie sú manželia, no nažívajú v krásnom vzťahu už niekoľko rokov. Michael Bloomberg, podnikateľ, politik a niekdajší starosta New Yorku, sa rozviedol so svojou prvou manželkou a s Dianou Taylor tvoria pár od roku 2000.

brightside.me
mycrains.crainsnewyork.com

David a Julia Koch

Chemický inžinier a podnikateľ David Koch sa oženil so svojou krásnou manželkou pred 20. rokmi. Vychovávajú spolu tri deti, o ktoré sa rovnako ako o charitatívny fond stará Julia.

splashnews.com

zdroj: interez.sk, (Romana Dorotovičová), brightside.me

Najnovšie články