Manžel ma podviedol, našla som jeho milenku. Pomstu, ktorú sme spolu vymysleli, ani vo sne nečakal

Dana Kleinová

Foto: Pexels

Žena po rokoch manželstva zistila, že ju jej manžel podvádza. Namiesto toho, aby ju to zničilo, rozhodla sa ona zničiť jeho.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Brightside.me, jedna žena sa po troch rokoch manželstva dozvedela, že ju jej manžel podvádza. Namiesto toho, aby mu však spravila scénu, zachovala chladnú hlavu a začala premýšľať nad tým, ako celú situáciu vyriešiť. Nakoniec sa rozhodla nájsť jeho milenku a skontaktovať sa s ňou.

Foto: Pexels

Spoločne sa pomstili

„Našla som si tú druhú ženu na sociálnej sieti a povedala jej, že o všetkom viem. Myslela som si, že bude naštvaná, ale bola v šoku a ospravedlňovala sa,“ prezradila žena. Nebola to však len milenka, kto ostal v šoku, keďže takisto zareagovala žena, keď jej milenka navrhla, aby sa stretli.

Žena súhlasila a na to, čo sa stalo potom, rozhodne nebola pripravená. Milenka jej totiž bez okolkov navrhla: „Pomstime sa. Nech ho mrzí, čo nám urobil.“ 

Obe tak začali predstierať, že s ním otehotneli. Ako prvá manželovi túto „radostnú novinku“ oznámila manželka a o tridsať minút neskôr mu zavolala jeho milenka, aby mu povedala to isté. Obe strávili celý deň s úsmevom na tvári, predstierajúc, že sa tešia na spoločnú budúcnosť s ním a robili si plány ako rodina, teda rodiny.

„Mali ste vidieť jeho výraz. Nezarába toľko, aby uživil dve rodiny,“ prezradila žena a dodala, že mužovi na konci večera prišlo zo všetkej tej paniky a predstierania zle. Ženu tak na chvíľku prepadla vina, no rýchlo si uvedomila, že si to zaslúži.

Manželka neprezradila viac o svojej súčasnej situácii ani o tom, či s ním plánuje zostať, no ľudia, ktorí reagovali na jej príbeh, jej hneď odporučili, aby ho čím skôr opustila.

Najnovšie články