Muži jej nedokážu odolať. Toto je znamenie zverokruhu kedy je žena vášnivá milenka, obetavá matka a neodolateľná kráska v jednom

Banana

Foto: unsplash

Každá z nás je iná a samozrejme máme svoje prednosti i zápory. Niektoré z nás však majú ten dar, pestovať v sebe to najlepšie a dať to na povrch tým najlepším možným spôsobom. Zaujať mužov svojou nevinnou tváričkou, následne ich opantať svojou vášnivosťou a nakoniec ukázať svoj cit pre rodinu a zručnosť v kuchyni, to je majstrovská kombinácia, ktorú ovláda len jedno znamenie. Rak v sebe ukrýva množstvo tvárí a každý deň sa pri žene narodenej v tomto znamení môžete cítiť inak. Ukážte jej svoju náklonnosť a ona je schopná dať vám i modré z neba.

Článok pokračuje pod videom ↓

Čo robí zo žien narodených v tomto znamení také neodolateľné bytosti? Aké sú ich kladné stránky, ktoré mužov najviac zaujmú?

Chuť ochraňovať túto nežnú krásku

maxpixel.net

Nie je žiadnym tajomstvom, že muži idú v prvom rade po výzore. Najprv ich žena musí očariť svojim pôvabom, črtami tváre – a to ide ženám narodeným v znamení Raka perfektne. Ich nežná a zároveň neobyčajná krása vynikne medzi ostatnými, pretože nie sú prvoplánové. Je v nich čosi, čo vám na ne nedovolí zabudnúť. Zväčša majú tieto ženy krásny úsmev a šibalský pohľad, ktorý si vás získa. Pôsobia krehko, čo je pre mužov lovcov veľkým lákadlom. Ihneď majú chuť túto bytosť ochraňovať. Aj keď však s vami môžu tieto krásky flirtovať, nepustia si vás ihneď k telu. Potrvá ešte dlho, pokiaľ sa vám otvoria na všetkých úrovniach a dlhú dobu z nich cítiť vôňu nedostupnosti. Práve to poháňa mužov. Možnosť bojovať a získať si srdce tejto dámy.

Každý deň vedia prekvapiť

pxhere.com

Skrýva sa v nich množstvo nálad, veľa pováh a charakterových čŕt. Aj keď je niekedy ich zmena nálad príliš rýchla, pri tom správnom prístupe vám zo seba vždy odhalia len to najlepšie. Je to ako sledovať magickú skrinku, z ktorej vyberáte trblietavé poklady a aj tak nebude nikdy prázdna. Tajomstvom úspechu týchto žien je ich schopnosť vždy prekvapiť. Stále je ešte niečo, čo o nich neviete, takže sa vám neokukajú, po čase sa nestávajú všednými a obyčajnými. Rovnako majú predpoklady rozvíjať svoj umelecký talent, ktorý sa môže prejaviť v rôznych oblastiach. Či už je to maľba alebo perfektne zdobené torty.

Raky vedia byť nežné ale aj vášnivé milenky, krehké víly a v zápätí samostatné a silné osobnosti. Muži vždy ocenia túto rôznorodosť, veď je to ako mať niekoľko zaujímavých žien v jednej. Bonusom je aj ich perfektné zaobchádzanie s peniazmi. Síce si liečia svoje trápenie alebo zlú náladu nákupmi, vždy majú úspory na niekoľkých miestach a finančný krach s touto ženou určite nehrozí.

Milujúca matka vytvárajúca teplo domova

pxhere.com

Keď je už muž namotaný na jej zovňajšok i nespútanú a zábavnú povahu, odkryje sa mu tá najhlbšia a najúprimnejšia stránka tejto ženy. Raky sú naozaj skvelými matkami a manželkami, ktoré majú silné materinské cítenie. Kvôli svojim ratolestiam sa vedia obetovať a muž, ktorý im vyznáva lásku a pripomenie, aké sú úžasné to má u nich na plnej čiare vyhraté. Vyžadujú si prejavenie citov, no akonáhle to urobíte, zahrnú vás tými navrúcnejšími pohladeniami a vytvoria taký domov, o ktorom sa vám ani nesnívalo. Vedia sa obracať v kuchyni a gastronómia je často ich vášňou. Muž je pri nich dokonale spokojný, keďže v tejto žene môžete vidieť stále tú mladíckosť, vášnivosť i cit pre rodinu. Svojho partnera teda do sýta nakŕmia vyberanými lahôdkami, no doprajú mu aj potravu pre dušu a pastvu pre oči. Čo viac si môžu muži priať?

Jana

Najnovšie články