Mamička sa rozhodla vrátiť dcérine vianočné darčeky. Vraj bola nevďačná, to však nie je všetko

Dana Kleinová

Foto: Image by gpointstudio on Freepik / Pexels

Mamička rozprúdila debatu po tom, ako priznala, že plánuje vrátiť darčeky, ktoré dala dcére na Vianoce. Mala na to však dobrý dôvod.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Tyla, nie každý si môže na Vianoce dovoliť siahnuť hlboko do vrecka. To je aj prípad slobodnej mamičky, ktorá sa rozhodla nájsť svojim deťom perfektné darčeky, ktoré by ju nestáli príliš veľa peňazí, keďže sama platí všetky výdavky na domácnosť. Na Štedrý deň však utrpela šok, keďže jej dcéra zareagovala na darček tak, že zničila celú vianočnú atmosféru.

Foto: Pexels

Nemohla si dovoliť veľa

Mamička sa po zdrvujúcom momente na Štedrý deň rozhodla potrestať svoju dcéru a vziať jej darček, ktorý jej kúpila.

Žena sa nedávno rozviedla so svojím manželom, ale napriek tomu chcela urobiť Vianoce špeciálne pre svoje dcéry – 11-ročné dvojčatá a 16-ročnú tínedžerku. Keďže však náhle ostala na všetko sama, nemohla si dovoliť kúpiť im rovnako drahé darčeky ako predtým, keď žila v domácnosti s dvoma príjmami. Vysvetlila, že teraz, keď jej bývalý manžel neposkytuje finančnú podporu a nekontaktuje svoje dcéry, je na matke, aby pracovala dlhé hodiny ako zdravotná sestra, aby sa o ne mohla postarať.

Vysvetlila preto svojim dcéram ich momentálnu finančnú situáciu a požiadala ich, aby jej spísali zoznam želaní, ktoré chcú na Vianoce. Dvojičky chceli Nintendo Switch s najnovšou hrou Pokémon a jej staršia dcéra iPad Pro s ceruzkou. To si však nemohla dovoliť, keďže len tento tablet stál viac ako 1 000 eur.

Chcela spraviť kompromis

Najnovšie články