Mamička šokovala vyhlásením. Neuveríte, čo chce kúpiť dcére, vraj má skúmať vlastné telo

Dana Kleinová

Foto: Pexels

Mamička priznala, že plánuje dcéru kúpiť sexuálnu pomôcku. Poučila sa totiž z vlastných skúseností a chce, aby mala jej dcéra lepší intímny život ako ona. Zároveň to vraj môže upevniť puto medzi nimi.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Kidspot, austrálska mamička šokovala priznaním, že chce svojej dospievajúcej dcére kúpiť vibrátor. Vychádza totiž z vlastných skúseností a rada by sa vyhla chybám, ktoré urobila jej matka. Keď žena totiž vyrastala, jej mama vždy hovorila o masturbácii ako o niečom, čo bolo hanebné a neprirodzené a niečo, čo slušné dievčatá jednoducho nerobia. Žena tak mala mylné predstavy o sexe, a to sa odrazilo na jej prvých skúsenostiach.

Foto: Image by lookstudio on Freepik

Jej vlastné skúsenosti neboli ružové

Žena sa v priznaní otvorila o svojich prvých sexuálnych skúsenostiach, ktoré neboli práve príjemné. Spomína: „Keď som začala chodiť so svojím prvým priateľom, bola som extrémne naivná v sexe a v skutočnosti som nerozumela svojmu telu ani tomu, čo mi bolo príjemné. Keď sme mali prvý sex, požiadala som ho, aby prestal, pretože to bolelo. Tlačil na mňa a prinútil ma, aby som mala výčitky, že som v polovici prestala. Nakoniec som to vzdala a pokračovala, aj keď sa mi to nepáčilo.“ 

Keď jej matka zistila, že jej dcéra mala sex, označila ju za „nečisté dievča“.

„Keď sa obzriem späť, myslím si, že keby som bol schopná preskúmať a pochopiť svoje telo, mohla by som byť v lepšej pozícii, aby som presadila svoj názor počas prvého sexuálneho styku. A možno by som mala aj lepší vzťah s mamou,“ hovorí žena.

Inšpiroval ju rozhovor

Najnovšie články