Žena sa rozhodla po rokoch opustiť manžela. Neuveríte, ako sa zachovali jej kamarátky

Dana Kleinová

Foto: Image by Freepik

Žena sa zdôverila s tým, že hoci sa konečne odvážila opustiť svojho manžela, stálo ju to nakoniec oveľa viac, ako čakala. Neprišla totiž len o neho.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Mirror, žena po dvadsiatich rokoch manželstva cítila, že vášeň a iskra sa z jej vzťahu s manželom pominula. Uvedomila si, že ho viac nemiluje, a tak sa rozhodla pre razantný krok. V 48 rokoch sa rozhodla, že ho opustí a odíde z ich spoločného domu. Keďže ich dcéra mala práve nastúpiť na vysokú školu, už ju tam nič nedržalo.

Foto: pixabay.com

Snažila sa zachovať dobré vzťahy

Žena zdôraznila, že nikto iný do toho nebol zapletený a nešlo o žiadnu aféru. Jednoducho mala pocit, že je správny čas zavrieť dvere ich manželstva a dúfala, že by s manželom mohli ostať kamaráti.

Manžela jej rozhodnutie veľmi ranilo a chcel, aby na ich manželstve zapracovali, no pre ženu už bolo neskoro. Napriek tomu sa na ňu snažil nehnevať a aj počas riešenia rozvodu sa snažil správať priateľsky, tak, ako si to žena želala.

Ich dcéra celú situáciu zvládla s prehľadom a nikomu nič nevyčíta. Sviatky a víkendy strávi s rodičmi na striedačku a žena dúfa, že stále môžu ísť v lete spolu na dovolenku ako rodina. A hoci si ona stále drží optimistický pohľad na vec, o jej kamarátoch sa to isté povedať nedá.

Priatelia ju odstrčili

Najnovšie články