Tá podoba je priam neskutočná. Svetoznáma speváčka Beyoncé má dvojníčku a niektorí si myslia, že je to skutočne ona

Hyriaková Kristína

Foto: Sita (AP Photo/Chris Pizzello)

35-ročná Juliana Machado Sotinho z Brazílie sa tak neuveriteľne podobá na svetoznámu speváčku Beyoncé, že si ľudia myslia, že je to skutočne ona.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Daily Star, dokonca jej ponúkali 25-tisíc dolárov za jednu noc, a to kvôli jej neskutočnej podobe. Samotná Juliana nemala nikdy pocit, že sa na speváčku podobá, ale keď v roku 2019 začala uverejňovať príspevky na sociálnych sieťach, rýchlo si získala pozornosť ľudí. Napriek tomu, že je šťastne vydatá, dostala už päť ponúk na sobáš.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Juliana Machado 💋 (@negraestylosa)

Ľudia si myslia, že je to skutočne ona

„Ľudia vedia, že som vydatá, pretože to na sociálnych sieťach ukazujem. Napriek tomu som však dostala ponuky, aby som s niekým strávila noc,“ povedala. Vďaka práci na sociálnych sieťach vie Juliana uživiť svoju rodinu, pričom má až šesť detí. Je tiež vďačná, že všetko dosiahla hlavne vďaka tomu, že vyzerá ako Beyoncé.

Foto: profimedia

Dokonca svoje najmladšie dieťa pomenovala Giselle, podľa jej stredného mena. „Je to ako pocta Beyoncé. Keď ma ľudia vidia, okamžite komentujú, že sa na ňu podobám a väčšina z nich je veľmi prekvapená. Hovoria mi, že mám šťastie a ja to viem. Veď kto by nebol rád, keby ho prirovnávali k takej ikone a dive? Som šťastná a požehnaná,“ povedala.

Najnovšie články