Kamarátky sa pohádali kvôli menu pre bábätko. Keď zistíte dôvod, budete len krútiť hlavou

Dana Kleinová

Foto: Pexels

Žena tvrdí, že jej kamarátka po nej pomenovala svoje bábätko. Prekáža jej to, keďže sa jej neopýtala. Jej kamarátka však tvrdí niečo iné. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Kidspot, žena menom Mia tvrdí, že jej kamarátka Melinda pomenovala svoju dcérku podľa nej a priznala, že je to maximálne prekáža. Má na to svoje dôvody a neskôr sa kamarátku dokonca rozhodla konfrontovať. Nedopadlo to však tak, ako očakávala. Internet navyše rozhodol, že kamarátka neurobila nič zlé a práve Mia je tá, ktorá spravila chybu.

Foto: Pixabay

Pomenovala po nej dcéru

Žena začala príspevok tým, že vysvetlila, že mala priateľku, ktorá sa volala Melinda a kamarátili sa, keď mali 20 rokov. Boli tej druhej družičkou na svadbe a boli si veľmi blízke. Prešli však dve desaťročia a ich životy sa zmenili. Z blízkych kamarátok sa stali dve ženy, ktoré si občas napíšu na facebooku.

Mia preto nedokázala pochopiť, prečo by Melinda pomenovala svoju dcéru po nej. Napísala: „Nedávno sa Melinde narodilo dievčatko, oznámila, že sa volá Amelia, ale volajú ju Mia. Zdalo sa mi to zvláštne, keďže sa volám Mia. Cítila som, akoby svoje dieťa pomenovala po mne. Nie sme si na to dostatočne blízke a navyše sa ani nepýtala.“

Keďže to Mii pripadala divné, obrátila sa na ich spoločnú kamarátku a tá z toho bola tiež veľmi prekvapená, podporujúc tak jej obavy.

Stretli sa naživo

Najnovšie články