Mamička dovolí svojim deťom piť kávu. Pre kritikov má jasný odkaz, robíte to tiež

Dana Kleinová

Foto: pixabay.com

Mamička priznala, že necháva svoje deti piť kávu a nevidí v tom žiaden problém. Rodičom, ktorí tvrdia, že robí chybu, odkazuje, že robia to isté, hoci si to neuvedomujú. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Tyla, austrálska mamička sa musela obhajovať, keď sa prevalilo, že necháva svoju 10-ročnú dcéru a 11-ročného syna piť kávu. Mama Dannie z Perthu, ktorá sa rozhodla neprezradiť svoje priezvisko, dovolí svojmu malému synovi denne popíjať šálku instantnej kávy. Prvýkrát ju ochutnal, keď mal iba deväť rokov.

Foto: pixabay.com

Pijú kávu odmalička

Obe jej deti pijú čaj odkedy mali 18 mesiacov a neskôr ich mamička naučila aj na kávu. Vysvetľuje: „Čaj mali odmalička, a keď v deviatich rokoch požiadali o kávu po tom, ako ochutnali z môjho cappuccina v McDonalde, začala som im dávať normálnu instantnú kávu a občas aj malé latté z McDonaldu.“

Nie je to však bez pravidiel. Jej syn pije kávu pri raňajkách a len zriedkavo mu dovolí dať si kávu aj poobede. Navyše dodáva, že im nikdy nedovolí dať si kávu po tretej hodine poobede, keďže vie, že by potom večer nespali.

„To, že im dovolím piť kávu, neznamená, že som vyhodila všetku morálku von oknom, ale človek by si to pomyslel, keď vidí niektoré reakcie, ktoré dostávam,“ hovorí Dannie, ktorá občas vezme svoje deti aj do kaviarne.

Iní rodičia robia to isté, hoci si to neuvedomujú

Najnovšie články