Z toho, čo jej povedala nevlastná dcéra, vám príde zle: Babička zostala v slzách a hneď pochopíte prečo

Dana Kleinová

Foto: Image by Freepik / Pexels

Jedna babička sa obrátila na internet, keďže je už zúfalá. Jej nevlastná dcéra, o ktorej si myslela, že majú dobrý vzťah, jej totiž oznámila, že nie je babkou jej dcérky.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál NY POST, jedna babička ostala zúfalá, keď sa jej narodila vnučka, no nemôže ju tak nazvať. Jej nevlastná dcéra Zoe jej to totiž zakázala a nie je jediná. Celá rodina sa postavila proti nej a dali jej pocítiť, že je len nevlastnou príbuznou, keďže si pred rokmi vzala otca Zoe Karla.

Foto: Image by gpointstudio on Freepik

„Moja nevlastná dcéra Zoe nedávno porodila svoje prvé dieťa a sme veľmi nadšení. Býva ďaleko. Môj manžel Karl tam ide na výlet, ale ja musím zostať, pretože moja staršia matka žije s nami. Požiadala som rodinu, aby zostala s mamou, ale majú príliš rušné životy a moja mama preferuje ostávať so mnou,“ vysvetlila na začiatok žena.

To bol však len začiatok príbehu a babička netušila, čo za krutosť ju čaká. Priznala: „Zatiaľ čo som volala, aby som zablahoželala ostatným príbuzným k tomu, že sa stali novými tetami atď., nikto z nich mi to neoplatil. Neskôr jeden z nich neochotne povedal, že im povedali, že NIE SOM babička (aj keď biologická matka Zoe zomrela) a nikdy ani nebudem.“ 

Žena priznala, že je z toho zdrvená a dodala, že nikdy nechcela nikoho nahradiť ani uraziť pamiatku Zoeninej mamy. „Už dlho som dúfala vo vnúča. S Karlom som už viac ako 20 rokov. Som zdrvená. Neposielajú mi žiadne fotky, hoci keď som plánovala Zoeinu svadbu od polievky až po koláče, boli sme v neustálom kontakte a myslela som si, že sa zbližujeme. Očividne nie,“ dodala staršia žena.

Keďže sa nemôže zúčastniť výletu, aby videla bábätko a nikto jej nechce poslať fotky, žena je zúfalá a prosí ľudí, aby jej poradili, čo má robiť.

Najnovšie články