Nevestin tanec pre ženícha všetkých pobúril. Keď to uvidíte, ostanete zhrození, toto na svadbu nepatrí

Dana Kleinová

Foto: TikTok (@itsnatalierosee) / Pexels

Nevesta sa rozhodla zatancovať svojmu ženíchovi vášnivý tanec priamo pred hosťami. Neuveríte, ako rýchlo sa to zvrtlo. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál NY POST, nevesta menom Natalie Sanders šokovala svojho ženícha a svadobných hostí, keď sa prevrátila hore nohami. Rozhodla sa totiž na svadbe zatancovať svojmu nastávajúcemu rovno na lone a neostýchala sa ani zájsť ďalej, predvádzajúc sexy pohyby, ktoré určite ochromili väčšinu svadobných hostí. Pravdepodobne však nie tým správnym spôsobom. Komentujúci sa rýchlo zhodli, že niečo také na svadbu jednoducho nepatrí.

@itsnatalierosee 🍹🤣 #weddingnight #funtimes ♬ Lollipop – Album Version (Explicit) – Lil Wayne

Prehnala to

Video s tancom zdieľala na sociálnych sieťach samotná nevesta, ktorá priznala, že mala v tom čase už vypité, a tak nemala zábrany. To vysvetľuje, prečo sa náhle obrátila na svojom priateľovi dole hlavou a začala sa natriasať. Navyše, ukázala zároveň aj spodnú bielizeň. Podľa kriku v pozadí ju pritom niektorí jej hostia povzbudzovali, no s rovnakou podporou sa nestretla na sociálnych sieťach.

„Keď si na svojej svadbe vypila až príliš veľa drinkov,“ napísala Natalie, matka troch detí a zdravotná sestra do popisu svojho virálneho videa.

Ľudia v komentároch jej však veľmi rýchlo pripomenuli, že si niečo také mala nechať až na svadobnú noc a mala myslieť aj na starších hostí na svojej svadbe, ktorí to určite nechceli vidieť.

„Rodičia musia byť hrdí, na oboch stranách,“ napísal jeden sarkastický komentujúci.

@itsnatalierosee #waytomuchalcohol #sorrydad #GetCrocd #tomuchtodrink #weddingnight #danceinpublic #funny ♬ original sound – Itsnatalierosee

Najnovšie články