Ak môžete o svojom partnerovi povedať týchto 7 vecí, znamená to, že je láskou vašeho života

Monizz

Mať pri sebe dokonalého partnera nie je vôbec jednoduché. Povedzme si na rovinu, žiadna z nás takého pri sebe asi nemá. Napriek tomu ich milujeme a sme ochotné pre nich aj skočiť do studne. Nie každý muž za to ale stojí a nejedna žena sa už upísala vzťahu, z ktorého postupom času všetko pozitívne vyprchalo. A ostalo len to zlé. Lenže ako spoznať, či v takom vzťahu nežijeme práve my?

Článok pokračuje pod videom ↓
2
pixabay.com

Nájsť milovanú osobu je šialeným dobrodružstvom pre kohokoľvek a v akomkoľvek veku. Nejde len o mladých ľudí, ktorí sú vzťahom otvorenejší a väčšina z nich si partnera hľadá ľahko. Ide aj o starších, ktorí už majú o živote isté predstavy a o to horšie sa im stotožňuje s myšlienkou vzájomného spolužitia s druhým človekom a to najmä ak ten človek nemá všetkých „päť pé“.

Ak si však môžete s čistým svedomím povedať, že váš partner spĺňa týchto sedem kritérií, ste na správnej ceste a rozhodne by ste ho mali oceniť.

4
pixabay.com

Váš partner vás a vaše úsilie podporuje

Dobrý partner je taký, ktorý vám pomôže aj pri hľadaní podstaty života. Mnoho ľudí stále verí, že každý muž potrebuje submisívnu ženu, aby mohol naplno prejaviť svoju silu. Ak váš partner k takémuto typu muža nepatrí a je pyšný na to, čo ste v živote dosiahli, potom ho nikdy nepúšťajte preč. Rovnocenné partnerstvá sú ešte aj v dnešnej dobe vzácnosťou.

Myslí si, že ste tá najkrajšia žena, akú kedy videl

Aj napriek vašim kilám navyše, aj napriek zlým povahovým črtám, aj napriek tomu, že máte po troch pôrodoch a už dávno nemáte pružnú pokožku. Nepochybne však vaša krása spočíva v oku vášho pozorovateľa. Príťažlivosť je jedným z najzložitejších aspektov ľudskej povahy, preto je naozaj čarovné ak si aj pri všetkých nedostatkoch váš partner uvedomuje aká ste krásna. A keď vám to navyše dáva najavo, nie je o čom ďalej písať.

6
pixabay.com

Je láskavý a súcitný

Nepochybne je súcit a láskavý úsmev vysoká méta. Nielen muži, ale aj ženy majú v živote tendencie mať súcit najmä sami so sebou. Ak váš partner dokáže byť súcitný a neobviňuje vás z nezdarov, ktoré sa vám v živote pritrafili, buďte šťastné. Váš partner má cenu zlata, pretože hľadá pohodu aj tam, kde v iných vzťahoch zďaleka nie je.

Dokáže  veci riešiť bez hádok

5
pixabay.com

Tvrdohlavosť je obtiažna záležitosť a ruku na srdce – kto z nás nie je tvrdohlavý? Robiť kompromisy a spravodlivo rokovať je niečo, čo nedokáže každý. Ak je váš partner vždy pripravený s vami o konfliktoch hovoriť, vypočuje si vás a dokáže sa s vami dohodnúť, či uzavrieť vec kompromisom, našli ste základ pre úspešný vzťah.

Dá vám vedieť, ak sa mýlite

Existuje skupina mužov, ktorí sa boja ženám hovoriť, že robia veci zle. A my tých vecí robíme zle dosť veľa a často. Sú muži, ktorí sú pre ženu požehnaním, ak vedia jemnocitne povedať, že nie sme na správnej ceste. Slová ako „drahá mýliš sa, pozrime sa na celú záležitosť spolu“ sú balzamom pre dušu nejednej popletenej a životom zmätenej matky, ženy, partnerky. Nebojte sa počúvať svojho partnera, keď vám láskavo hovorí, že robíte veci nesprávne. Je to znamenie lásky a spoločnými silami môžete nájsť lepšiu cestu, než je tá vaša.

3
pixabay.com

Je medzi vami vášeň

Vášeň je niečo, čo hľadá v živote asi každá z nás. Nehovoríme len o vášni fyzickej, ale najmä o vášni emočnej, o životnej vášni, o vášni spoznávať svet, život, druhých ľudí. A popri tomto všetko nezabúdať ani jeden na druhého. Ak dokážete vášeň zdieľať s vašim partnerom je to veľká vec a treba si ju vážiť, pretože nemá každý to šťastie ju spoznať.

Neopustil vás ani počas nepriaznivých okolností

Kým sú ľudia ešte mladí a zamilovaní, nepúšťajú sa navzájom k vode len tak pre nič za nič. Keď sú však starší a v živote si už čo to preskákali, je čoraz ťažšie prehliadať osobné životné skúšky a ostať pri partnerovi s vedomím, že napriek všetkému svoju polovičku milujem. Mnoho párov zažíva v strednom veku ťažké krízy a čím ďalej tým viac je takých, ktorí si tou krízou neprejdú a ich cesty sa rozídu. Ak máte vedľa seba človeka, ktorý vás nepokladá za samozrejmosť a je ochotný bojovať proti vetru aj po dlhom čase, máte vyhraté. Vedzte, že verný partner je v dnešnej dobe vzácnosť.

7
pixabay.com

Hovorí sa, že skutočná láska nepozná čas, vek, ani priestor. Ak je aj váš život naplnený takouto partnerskou láskou, nikdy nezabudnite, ako veľa pre vás váš partner znamená. A nikdy neurobte rozhodnutie, ktoré by spôsobilo vaše odlúčenie, pretože čo raz odíde, už sa nemusí chcieť vrátiť späť.

zdroj: babskeveci.sk (Monika), higherperspectives.com

 

Najnovšie články