Je medzi nimi 46-ročný rozdiel, no sú zaľúbení ako nikdy predtým. Netradičný pár sa vôbec neskrýva

Dana Kleinová

Foto: Facebook (Iris Jones)

Ich lásku nezastavil ani takmer 50-ročný vekový rozdiel a nesúhlas rodiny. Netradičný pár je zamilovaný ako nikdy a stihli osláviť už druhé výročie svadby.

Článok pokračuje pod videom ↓

Iris a Mohamed sa zoznámili na Facebooku a ihneď sa do seba zamilovali. Dnes sú spolu už tri roky a o svoj príbeh sa delia s celým svetom. Ich lásku navyše podporila aj Mohamedova mama, ktorá je od svojej nevesty o 10 rokov mladšia. Píše o tom portál Brightside.me.

Foto: Facebook (Iris Jones)

Zoznámili sa na Facebooku

83-ročná upratovačka na dôchodku a 37-ročný inšpektor kvality sa do seba bezhlavo zamilovali pred 3 rokmi, kedy sa našli na sociálnej sieti. Iris bola vtedy už 40 rokov rozvedená a po tom, ako sa jej podarilo znova sa zaľúbiť, bola pripravená za svoju lásku bojovať napriek nevôli jej rodiny.

Ich láska bola taká silná, že Mohamed jej vyznal svoje city len niekoľko týždňov po zoznámení a ona o pár mesiacov neskôr odletela do Káhiry, aby sa s ním stretla. Netrvalo dlho a preskočila medzi nimi taká silná iskra, že Mohamed dokonca prišiel o prácu, keďže potreboval voľno, aby mohol tráviť čas so svojou priateľkou.

Foto: Facebook (Iris Jones)

Rodiny reagovali rôzne

Iris, ktorá mala vtedy 80 rokov, sa navyše stretla aj s jeho 70-ročnou mamou, ktorá páru požehnala. Na druhej strane, obaja synovia Iris, ktorí sú o 19 a 18 rokov starší ako Mohamed, mali zo vzťahu určité obavy napriek tomu, že  Iris trvá na tom, že mladému mužovi z Egypta nejde o jej peniaze.

Foto: Facebook (Iris Jones)

Oslávili druhé výročie svadby