Má po štyridsiatke, no nevyzerá ani na tridsať. Teraz sa podelila o triky, ako si udržať mladistvý vzhľad aj bez injekcií

Dana Kleinová

Foto: TikTok (@ioanaonthecoast) / Facebook (Ioana On The Coast)

Influencerka, ktorá na svoj vek vyzerá skvelo, sa rozhodla podeliť o tipy, vďaka ktorým si udržiava mladistvý vzhľad. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Brightside.me, matka, ktorá má 42 rokov a nevyzerá na svoj vek, prezradila svoje tajomstvá večnej mladosti. Video s jej netradičnými radami, ktoré pridala na sociálnej sieti, si medzi ľuďmi hneď získalo obľubu. Ľudia ocenili, že žena vyvažuje zmysel pre humor s prirodzenou krásou.

@ioanaonthecoast hope this helps!!!! #howtolookyounger #funny ♬ original sound – ioanaonthecoast

Podelila sa o svoje triky

Žena svojím videom na tiktoku vyvolala poriadny rozruch. Ioana Dragnef je mama, ktorá pochádza z Kanady, ale momentálne žije na Gold Coast v Austrálii. Nedávno zdieľala video, v ktorom odhalila svoje osobné tipy „ako nevyzerať na 42“.

Influencerka, ktorá má na populárnej platforme viac ako 42 000 sledovateľov, s trochou humoru hovorila o najlepších spôsoboch, ako vyzerať aspoň o niečo mladšie – a žiadny z jej tipov nezahŕňa kozmetické vylepšenia. Namiesto botoxu a iných kozmetických trikov Ioana radí, že spôsob, akým sa prezentujete, je kľúčom k tomu, aby ste vyzerali mladšie, než v skutočnosti ste.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa ioana dragnef (@ioanaonthecoast)

3 kľúčové body

Najnovšie články