Obľúbená herečka prezradila, ako vyzerať výborne aj po 50-tke. Toto je tajomstvo krásy Jennifer Aniston

Nikoleta Kottešová

Foto: Instagram (jenniferaniston)

Zdá sa, že Jennifer Aniston rozlúštila tajomstvo krásy a prezradila, čo stojí za tým, že vyzerá, akoby vôbec nestarla. Oceňovaná herečka má za sebou kariéru, ktorú jej môžu mnohí závidieť. Filmy s ňou sú obľúbené azda po celom svete a ľudia ju milujú.

Článok pokračuje pod videom ↓

Zdá sa však, že fanúšikovia si vždy všimnú nielen Anistonovej neuveriteľné herecké výkony, ale aj jej vzhľad, pričom mnohí nechápu, ako je možné že vyzerá vždy skvele, napísala Tyla. Časopis People ju v roku 2016 korunoval za „najkrajšiu ženu roka.“ A jej fanúšikovia sa taktiež rozplývajú nad jej neuveriteľne žiarivou pleťou.

Sú v nemom úžase

Jedna z nich okomentovala jej fotografiu: ,,Neuveriteľné, tvoja pleť je rozžiarená, vyzeráš nádherne.“ Ďalší dodal: „Absolútne úžasná dáma, stále vyzeráte ako dvadsiatnička.“ Nuž, zdá sa, že rozhodne existuje tip, o ktorý sa Jennifer láskavo podelila so svojimi obdivovateľmi.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Aniston (@jenniferaniston)

Recept na krásu

Nie je to ani tak tajomstvo, ako skôr priateľský návod, herečka sa už dávno stala zástancom hnutia za prirodzenú krásu. V roku 2014 prezradila jej hlavnú zásadu – „žiadne toxické látky do tváre.“.

„Absolútne to skresľuje tvár a v skutočnosti to má opačný efekt. Podľa môjho názoru vyzeráte staršie, keď nemôžete poriadne hýbať tvárou a nedovolíte svojmu prirodzenému výrazu, aby sa prejavil.“ V rozhovore pre Vogue rozprávala aj o svojom triku číslo jeden, na ktorý nedá dopustiť.

Gwyneth Paltrow dokonca prišla za Jennifer, aby pochválila jej mladistvú vizáž: „Hm, vrátili sme sa dnes do 90. rokov?“ Aniston je teraz tvárou Vital Proteins – značky, ktorej cieľom je „pomáhať ľuďom cítiť sa lepšie a žiť plnohodnotnejší život prostredníctvom vysokokvalitných výživových produktov podporujúcich prirodzenú krásu“.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Jennifer Aniston (@jenniferaniston)

Stojí si za tým