14 vecí, ktoré sa zmenia, keď stretnete toho pravého

Lucia Mužlová

brightside.me

Keď stretneme toho pravého, zmenia sa mnohé veci. Zmenia sa naše zvyky, každodenné činnosti, snažíme sa viac prispôsobovať partnerovi. Okrem týchto fyzických činností sa mení aj naša povaha. Už viac nie sme sami a na riešenie problémov sú tu dvaja. Tieto veci sa zmenia, keď stretnete naozaj toho pravého, lásku na celý život.

Článok pokračuje pod videom ↓

Už sa viac nemusíte báť hovoriť o svojich osobných „vojnách“.

cosazmeni14
The Weinstein Company LLC

To, čo sa vám zdá ťažké a nepríjemné, sa stane jednoduché a prirodzené, keď ste s tým správnym človekom. Viete, že vás nebude odsudzovať za čokoľvek, čo sa stalo alebo sa stále deje. Odhalíte o sebe všetko a umožníte partnerovi aby videl skutočne vás, takú aká naozaj ste.

Už žiadne nepríjemné ticho

cosazmeni13
Universal Pictures

Občas ticho lieči. Vo vzťahu nemusíte neustále niečo rozprávať. Čas môžete tráviť spolu aj v pokoji, tichu, bez jediného slova a pritom medzi vami stále bude to porozumenie. Komunikácia predsa nemusí byť len v ústnej forme.

Nemusíte neustále hádať, ako sa váš partner cíti

cosazmeni12
Paramount Pictures

Keď príde na premýšľanie o partnerovi, ste úplne v pohode. Dni kedy ste boli nervózne z každej esemesky a rozhovoru sú preč. Váš partner bude vaša priorita rovnako, ako budete vy jeho.

Bez obáv môžete vyjadriť svoj nesúhlas

cosazmeni11
Summit Entertainment

O veciach môžete vyjadriť aj nesúhlasný názor a nemusí sa to vôbec skončiť hádkou. Vždy pozorne počúvajte a buďte skôr zvedaví, ako nahnevaní a podráždení.

Túžite po sebe, aj keď nemáte žiadny pádny dôvod

cosazmeni10
Spyglass Entertainment

Bežné činnosti vás dokážu zviesť. Napríklad keď si váš muž oblečie zásteru a ide uvariť fantastickú večeru. Dôvodom je, že jeho osobnosť je pre vás oveľa príťažlivejšia ako výzor.

Pokračovanie na ďalšej strane…

Najnovšie články