Priznala, že neznáša byť mamou. Keď to vysvetlila, s jej kontroverzným názorom súhlasilo množstvo žien

Dana Kleinová

Foto: TikTok (@bvd.juju)

Rodičovstvo môže byť náročné. Táto mamička priznala, že neznáša materstvo a ženy ju podporili.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál NY POST, mamička jedným videom spôsobila, že sa jej profil zmenil na virtuálnu spovednicu pre rodičov, ktorí sa rozhodli priznať, že nezvládajú rodičovstvo, alebo dokonca ľutujú, že vôbec mali deti. Komentáre k jej videu, v ktorom vysvetľuje, že väčšinu času neznáša byť mamou, sa delia na 2 typy v prvom ju ľudia označujú za nechutnú, toxickú či patetickú a druhá skupina ľudí jej, naopak, tlieska za jej úprimnosť.

@bvd.juju♬ original sound – BAD JUJU ♐️

Jej dieťa má autizmus

„Niekedy nenávidím byť mamou – väčšinou,“ priznala hneď na začiatku mama jedného dieťaťa. „Chcem byť sebecká, chcem dať seba na prvé miesto, chcem dať svoje duševné zdravie na prvé miesto,“ pokračovala obyvateľka Toronta v Kanade a dodala, že vychováva dieťa s autizmom. „Nemala som sa stať mamou – najmä dieťaťa so špeciálnymi potrebami.“ Hovorí, že tým, že jej dieťa je autista, nedokáže si viac nájsť čas na seba.

Nedostatok spánku

V kontroverznom klipe, ktorý nahromadil viac ako 1,1 milióna zhliadnutí, JuJu, profesionálna vizážistka, lamentovala nad ťažkosťami pri výchove dieťaťa so zdravotným postihnutím, pričom poznamenala, že problémy jej syna často spôsobujú, že trpí nedostatkom spánku a nedokáže sa správne stravovať. Priznala, že nedostatok oddychu a starostlivosti o seba jej spôsobuje psychické problémy.

Už je z toho zúfalá

Najnovšie články