Jej synček sa pocikal a ľudia jej reakciu skritizovali. Dôvod, prečo to urobili, vás prekvapí

Dana Kleinová

Foto: TikTok (@kelsielong2020)

Chlapček sa pocikal a jeho mama ho nepotrestala. Ľudia tvrdia, že je to hlúpe a sebecké. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál kidspot, keď Kelsine trojročné dieťa urobí niečo zlé, mladá mama ho okamžite nepotrestá. Praktizuje jemný rodičovský prístup, ktorý spočíva v tom, že sa rodičia snažia učiť deti, aby robili veci z vlastnej vôle a nie preto, že sa boja trestu či kvôli tomu, že na nich rodič zvýši hlas. Keď boli mladá mama a jej syn vonku, Kelsie sa stretla s veľkým odporom pre jej rodičovský štýl a cudzinec jej dokonca začal nadávať.

@kelsielong2020 #inverted ♬ original sound – Kelsie Long

Zahanbil ju pre jej štýl výchovy

Kelsie začala vysvetľovanie tým, že sa jej syn pomočil a neskôr votrel jedlo do koberca. Celý incident videl cudzinec, ktorý sa ihneď rozhodol mame radiť, ako by mala zareagovať.

„Niekto mi povedal, že by zbil môjho syna po zadku, ale to jednoducho nie je môj štýl. Povedali mi, že som zlá, sebecká matka za to, že som ho nepotrestala,“ vysvetlila Kelsie.

Kelsie však argumentuje tým, že jej syn má len tri roky.

„Keď mal nehodu, povedala som mu: ‚Hej, to je v poriadku, nehody sa stávajú, ale môžeš nabudúce povedať mame, keď budeš potrebovať cikať?“ pokračuje.

@kelsielong2020 #momshamed #gentleparenting #momtok #momoftiktok #fyp #foryourpage #foryou #viral #RufflesOwnYourRidges #CloseYourRings #ArbysDiabloDare ♬ You – Petit Biscuit

Vyriešila to rozhovorom

Jedlo roztlačené do koberca bolo samostatnou záležitosťou, no Kelsie si bravúrne poradila aj s týmto problémom. „Rozotrel to jedlo po koberci po tom, ako som mu výslovne povedala, aby to nerobil,“ objasnila mladá mamička.

Najnovšie články