Žena zistila, že ju manžel podviedol s jej sestrou. Teraz sú s ním obe tehotné

Dana Kleinová

Foto: pixabay

Skončiť so zlomeným srdcom je hrozné. Skončiť so zlomeným srdcom a tehotná, je ešte horšie. No zistiť, že tvoje dieťa bude mať súrodenca a bratranca v jednom, je asi najhoršie. Svoje o tom vie aj mamička, ktorá sa so svojím príbehom podelila na internete. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Tyla, budúca mamička ostala zhrozená, keď zistila, že ju manžel podvádza s jej vlastnou sestrou. No tam jej trápenie neskončilo. Druhú ranu dostala po tom, keď sa dozvedela, že jej sestra je tiež tehotná a čaká dvojičky. Obe sestry tak ostali tehotné s rovnakým mužom.

Žene neostalo veľa možností, ako vyriešiť túto situáciu, a tak sa rozhodla hľadať pomoc na internete.

Foto: pixabay

Manžel prosí o odpustenie

Budúca mamička zverejnila na Reddite všetky mučivé detaily ich situácie. Vysvetlila, že manžel ju prosil o odpustenie, kupoval jej darčeky a dokonca sa ju snažil podplatiť aj peniazmi. Zároveň sľúbil, že ak sa jej sestra rozhodne nechať si dieťa, nebude ju v jej tehotenstve nijak podporovať.

Žena pôvodne po dieťati túžila. Po neúspešných pokusoch malo byť toto dieťa ich požehnaním, no namiesto toho ostali len výčitky. „Pýtam sa, prečo teraz? Prečo po tom všetkom? Ani neviem, ako bez neho zabezpečím svojmu dieťaťu strechu nad hlavou.“ 

Prvé riešenie, ktoré zdrvenej manželke napadlo, bol rozvod. Bola pripravená predhodiť mu rozvodové papiere a vymazať zo svojho života nielen svojho manžela, ale aj sestru, no zdravotné a finančné komplikáciu ju donútili prehodnotiť to.

Foto: pixabay

Problémom sú financie

Jej city k manželovi sa zmenili a dnes už vníma ich vzťah inak. „Pozerala som si pojem finančné zneužívanie a myslím si, že je to situácia, v ktorej sa nachádzam. Nie som zamilovaná do svojho manžela. Neostávam s ním, pretože si myslím, že sa náš vzťah môže napraviť. Zatiaľ ostávam, pretože si nemôžem dovoliť nemať jeho finančnú podporu,“ vysvetlila.

Manželka bola roky zvyknutá na to, že ju jej manžel finančne podporoval.

„Sama si dieťa dovoliť nemôžem. Finančne ma podporoval, odkedy som mala 20. Nikdy som sa nemusela pretĺkať životom sama. Nikdy som nešla na vysokú školu, pretože s ním v mojom živote by som nikdy nemusela pracovať,“ priznáva žena.

Manžel to využil

Najnovšie články