Mamička začala s vianočnými nákupmi a mnohých ľudí pobúrila. Takúto sumu minula na dve deti

Kristína Hagarová

Reprofoto: TikTok ( siansworld)

Možno aj mnohí z vás už pomaly začali s vianočnými nákupmi, aby sa vyhli stresu a možno nakúpili aj za lepšiu cenu. Táto mamička to však rozhodne prehnala.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Ladbible, každý rodič chce dať svojím deťom všetko, čo im vidí na očiach. Niekedy to však nepadne úplne na úrodnú pôdu, a to sa stalo aj v prípade tejto mamičky, ktorá pobúrila mnohých ľudí. Dôvodom je, že na svoje dve deti už teraz pri nakupovaní darčekov minula viac ako 1000 libier, čo je približne 1143 eur.

Minula neuveriteľnú sumu

Priznala sa vo videu na TikTok, kde povedala, že minula na svoje deti neuveriteľné peniaze, a to ešte nie je ani december. Na videu je vidieť, ako tlačí vozík a nakladá do neho hračky ako bábiky Barbie či rôzne autíčka.

@siansworld You’ve been waiting… here it is guys #christmas #christmashaul #presents #santa #family #children #happy #festive #fyp #fypシ ♬ Snowfall – Christmas Songs

„Nebudem klamať, nemyslím si, že som skončila… určite ešte nekončím,“ povedala mamička. Dodala, že kedysi deťom kupovala jeden veľký darček a veľa malých, no teraz to však rieši inak a nič nie je hlavný či veľký darček. Darčeky pokryli jej celú podlahu doma. Potom ich uloží do čiernych vriec, aby ich skryla pred svojimi deťmi.

Vianoce nie sú o darčekoch

Netreba dodávať, že jej príspevok rozdelil sledovateľov na dva tábory, pričom niektorí si myslia, že to skutočne prehnala. „Menej je niekedy viac. Učiť deti, že nemôžu mať všetko, je naozaj dôležité,“ napísal jeden človek. Okrem toho si mnohí myslia, že deťom treba ukázať, že Vianoce vôbec nie sú o darčekoch, ale majú úplne iný význam a matka si svoje deti akurát tak kazí.