Mysleli si, že je mŕtva, potom prišiel šok. Žena otvorila oči len pár minút pred jej vlastnou kremáciou

Dana Kleinová

Foto: Image by jcomp on Freepik / Image by wirestock on Freepik

Niekedy sa nočné mory môžu stať skutočnosťou. Napríklad, v prípade tejto ženy, ktorá otvorila oči tesne predtým, než ju stihli spopolniť.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Tyla, žena menom Bujji Aamma z Berhampuru v Indii zomrela po tom, ako utrpela vážne popáleniny pri požiari domu začiatkom tohto mesiaca. Aspoň tak to na prvý pohľad vyzeralo. Skôr než však stihli ženu spopolniť, otvorila oči a ukázalo sa, že ju takmer pochovali zaživa.

Foto: Pexels

Mysleli si, že je mŕtva

52-ročnú ženu previezli do nemocnice MKCG Medical College s popáleninami na 50 percentách tela a neskôr ju pustili domov, hoci bola stále v zlom stave. Prešlo niekoľko dní a ona neotvorila oči. Rodina si však nemohla dovoliť odviesť ju znova do nemocnice, keďže si ledva mohli dovoliť prvú návštevu.

Jej manžel Sibaram Palo neskôr usúdil, že jeho manželka zomrela a zariadil, aby to, čo považoval za jej bezvládne telo, previezli do kremačného centra. V rozhovore pre Times of India vysvetlil: „Mysleli sme si, že je mŕtva a informovali sme ostatných v lokalite, aby zabezpečili pohrebné auto, ktoré by telo odviezlo na kremačné miesto.“

Otvorila oči

Najnovšie články