Novomanželka odstránila nevlastného syna zo svadobných fotiek. Neuveríte, ako zareagoval jeho otec

Dana Kleinová

Foto: pixabay.com / Image by cookie_studio on Freepik

Prechádzanie si fotografií z vášho veľkého dňa je okamih plný šťastia. Nie však pre tento pár. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše NY POST, anonymný muž sa v šoku obrátil na internet, aby vypovedal svoj príbeh. Pri pozeraní svadobných fotografií totiž zistil, že na nich chýba jeho syn, hoci mal na svadbe významnú úlohu. Najprv si myslel, že je na vine fotograf, no keď s tým konfrontoval manželku, ukázalo sa, že je všetko inak. Hoci si doteraz myslel, že ho miluje ako vlastného, konečne uvidel pravdu.

Foto: Image by cookie_studio on Freepik

Myslel si, že ho má rada

Muž mal 12-ročného syna z predošlého manželstva. Novomanželka o ňom, samozrejme, vedela a dokonca mali spolu na prvý pohľad dobrý vzťah.

„Nemohol som naozaj uveriť, že to bola ona, kto požiadal, aby bol vystrihnutý,“ povedal prekvapený muž a dodal, že chlapcovi vždy prejavovala lásku, akoby bol jej vlastný. Dokonca v príspevku vymenoval rôzne spôsoby, ako dávala chlapcovi najavo, že mu na ňom záleží. Pomohla mu napríklad vyzdobiť jeho izbu a platila mu výlety.

„Dokonca mu dávala vreckové nad rámec toho, čo som mu dal ja, a vždy mu niečo kúpila,“ uviedol muž. Dodal, že si myslel, že ho zbožňuje a že ho okamžite prijala, keď sa dali dokopy, inak by ju ani nepožiadal o ruku.

Foto: Image by Freepik

K hádke došlo na ich svadobnej ceste

Manželkino odôvodnenie bolo, že chcela fotky len šťastného páru, ale muž vedel, že je to hlúposť, pretože stále existovali ďalší členovia rodiny, ktorí neboli z fotografií vystrihnutí. Poznamenal tiež, že manželka si ponechala pôvodné, neupravené fotografie, no stále sa na ňu hneval.

„Stratil som nervy, pretože som mal pocit, že ho vylučuje z našej rodiny a hádka sa stupňovala,“ vysvetlil muž. Manželka povedala, že to prehnal a situácia sa mu vymkla spod kontroly. Hádka sa tak ešte viac zhoršila.

Došlo to až do bodu, že sa mu žena dokonca začala vyhrážať, že zavolá jeho synovi, aby mužovi ukázala, že mu nezáleží na tom, či ho vystrihli, ale muž jej povedal, aby ho do toho neťahala. A tak namiesto toho zavolala svojej mame, aby ju podporila a tá muža začala presviedčať, aby nebol na svoju novomanželku taký prísny a tvrdila, že je stále v šoku z ich veľkého dňa.

Foto: pixabay.com

Predčasne zrušil svadobnú cestu

Hádka nakoniec viedla k tomu, že muž úplne zrušil medové týždne a odišiel domov skôr.

„Neprestala kvôli tomu plakať a hovorí, že som hrozný a že stále zabúdam na všetko, čo pre môjho syna doteraz urobila…“ uzavrel muž svoj príspevok.

Ľudia v komentároch sa okamžite postavili na jeho stranu. Jedna osoba tvrdila: „Je to jeho SYN. Nie bratranec alebo priateľ, jeho syn. Navyše, prečo by z fotiek vystrihovala LEN jeho? To ma znepokojuje.“

Našli sa však aj takí, ktorí sa snažili pochopiť, prečo to urobila. Jeden komentár znel: „Znie to, akoby bol na každej fotke, ak je to tak, potom chápem, prečo jeho žena niektoré upravila.“

Najnovšie články