Keď ľudia videli, čo si táto žena obliekla na svadbu, zostali zhrození. Na sebe mala biele šaty, to však nie je všetko

Dana Kleinová

Foto: pixabay.com/Facebook (That’s it, I’m wedding shaming)

Žena v bielych šatách na prvý pohľad pripomínala nevestu. Potom však vysvitlo, že ňou nie je a kritika na seba nenechala dlho čakať. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Hostka prišla na svadbu v bielych priesvitných šatách a ľudia sa jej nebáli hneď pripomenúť, že obliecť si na cudziu svadbu bielu farbu je jednoducho nevhodné a obvinili ju, že chce na seba strhnúť pozornosť. Asymetrické šaty navyše vyzerali, že majú vlečku a o to viac pripomínali svadobné šaty. Informuje o tom portál Tyla.

Foto: Facebook (That’s it, I’m wedding shaming)

Šaty odhaľovali všetko

Priehľadné šaty boli dosť odhaľujúce, keďže boli nielen priesvitné, ale mali aj dosť vysoký rozparok. Pod ním mala žena biele body, ktoré zahaľovalo to najdôležitejšie. Prekvapivo sa používatelia internetu zhodli, že na šatách by inak nebolo nič zlé, ak by boli jednoducho zvolené na inú príležitosť.

Bolo to pekné, ale…

Fotografia bola zverejnená vo Facebookovej skupine „That’s it, I’m wedding shaming“, v ktorej ľudia zdieľajú rôzne bizarnosti a sťažujú sa na ľudí, ktorí porušujú tradičné svadobné konvencie.

Foto: Facebook (That’s it, I’m wedding shaming)

Reakcie k tejto fotke boli rôzne. Niektorým sa tieto šaty páčili, iní ich prirovnávali k plavkám. Autorka samotného príspevku k nemu napísala popis: „Nie, toto nie je nevesta. A áno, vyzerá to, ako keby mala tielko pod záclonou.“  Jedna z komentujúcich na to reagovala: „Bolo to pekné. Táto dáma bola nádherná a originálna. Ale podľa mňa to nie je niečo, čo si môžeš obliecť na kamarátkinu svadbu.“

A potom sa tu našli ľudia, ktorí si tento outfit automaticky spojili s výletom niekde pri vode. „Vyzerá to skôr ako plavky a niečo, čo si na ne neskôr prehodíte, než ako niečo, čo by ste si mali obliecť na svadbu,“ vysvetľovala ďalšia z komentujúcich.

Mladí nevedia, čo si obliekať