Fajčenie či zlý vzťah so svokrovcami. Muži prezradili, čo im na ženách najviac prekáža a ich odpovede vás prekvapia

Dana Kleinová

Foto: Pexels

Niektorí muži sú skutočne vyberaví pokiaľ ide o randenie a hľadanie tej pravej. Pár z nich sa preto rozhodlo prezradiť svoje preferencie a najmä to, čo ich vie hneď odradiť. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál NY POST, muži aj ženy dokážu byť naozaj prieberčiví, keď ide o randenie a, samozrejme, nájdu sa aj takí, ktorým prekážajú úplné maličkosti. Jedna osoba sa preto rozhodla zistiť, čo všetko mužom prekáža a položila im otázku: „Aký kompromis NIE si ochotný vo vzťahu urobiť?“ A toto sú odpovede.

Foto: unsplash

Čo mužom prekáža

Odpovede mužov sa veľmi líšili. Jeden napríklad tvrdil, že by nikdy nechodil so ženou alergickou na arašidové maslo a až príliš ho zbožňuje na to, aby sa ho kvôli nej vzdal. Ďalší súhlasil, ale v jeho prípade šlo o alergiu na mačky.

Ďalší muži to vzali s väčšou vážnosťou a vysvetlili, že by nikdy nechodili so ženou, ktorá by chcela byť v otvorenom vzťahu, alebo by ich podviedla, a to nielen fyzicky. „Aj emocionálne podvádzanie je skutočné. Nie je to v poriadku, nie ste len priatelia. Počet partnerov, ktorým som sa to snažil ospravedlniť, bol šialený. Ak by ste nepodvádzali sexuálne, nerobte to emocionálne. Je to bolestivé,“ priznal jeden muž.

Niečo, čo sa tiež často opakovalo, bolo, že mnoho mužov by nechcelo mať po svojom boku ženu, ktorá im zakazuje mať ženské kamarátky. Čo sa týka kamarátstva, muži tiež nie sú nadšení, ak sa žena kamaráti so svojím bývalým.

Na niečom sa nezhodli

Najnovšie články