Žena pobúrila ľudí na sociálnych sieťach. Prezradila, že dojčí svojho partnera, dôvod vás zarazí

Nikoleta Kottešová

Foto: YouTube (This Morning)

Mamička Lana zo Španielska prestala produkovať mlieko, keď jej dieťa vyrástlo, ale o niekoľko rokov neskôr s tým opäť začala, no teraz už nebolo určené pre dieťa.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ženy, ktoré už mali dieťa vedia, že prsia produkujú materské mlieko len po otehotnení a dovtedy, kým dojčíte. Zvyčajne sa mlieko vytratí, keď sa deti odúčajú od dojčenia, ale Lana sa rozhodla začať užívať výživové doplnky na produkciu mlieka po tom, čo sa na internete zoznámila so svojím partnerom Shawnom, uviedla Tyla.

Nezvyčajná dohoda

Keď si dvojica začala písať, Shawn uvidel fotografiu Lany, keď bola tehotná, a lichotil jej, že vyzerala „tak krásne.“ Táto fotografia spojila dvojicu a dostali nápad. Neskôr, keď sa stretli osobne a dali sa dokopy, sa Lana začala snažiť produkovať mlieko.

Pri rozhovore o tomto rozhodnutí vysvetlila: „Je veľmi náročné obnoviť zásoby mlieka, pretože musíte byť pripravená venovať sa odsávaniu mlieka aspoň štyrikrát denne, ale najdôležitejšie je mať ten pohyb sania, takže som požiadala Shawna, aby mi s tým pomohol.“ Lana predtým pracovala ako učiteľka, teraz pracuje ako tvorkyňa obsahu pre dospelých a so Shawnom nie sú jediní, ktorých spája dojčenie.

Nie sú jediní

Partneri Tip a Button z USA sa na internete tiež otvorili téme dojčenia ako súčasti ich vzťahu. Tip opísal, že chutí ako „studené rastlinné mlieko.“ Dvojica sa spoločne rozhodla zdieľať svoje skúsenosti na internete, aby pomohla a spojila sa s ostatnými, ktorí to majú podobne.

„Rozhodli sme sa zdieľať náš vzťah a príbeh s dojčením dospelých, pretože je to veľká súčasť našich životov,“ povedala Buttonová. „Ľudia si myslia, že je to niečo sexuálne, ale nie je – je to súčasť nášho života, je to súčasť nášho vzťahu, ale jediný spôsob, ako sa o to s niekým podeliť, je prostredníctvom pornografickej stránky, pretože to nemôžete jednoducho zverejniť na Facebooku,“ pokračovala.