Manželia zatajili pred babkou narodenie jej vnúčika. Chystala mu oslavu, no ostali jej len oči pre plač

Dana Kleinová

Foto: Image by Freepik / Pexels

Babka sa nedočkavo tešila na narodenie vnúčika, no nakoniec ho premeškala. Rodičia chlapčeka jej totiž tajili jeho narodenie celé dva týždne. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Boredpanda, sklamaná babička sa obrátila na sociálne siete, aby sa zdôverila so svojou situáciou. Hoci je narodenie dieťaťa väčšinou radostná udalosť, v tomto prípade bola táto novinka horkosladká. Babička totiž bola od začiatku tehotenstva pripravená s drobcom pomáhať, hneď ako sa narodí, no jej 23-ročný syn a jeho manželka mali očividne iné plány.

Foto: Image by gpointstudio on Freepik

Chcela mu urobiť oslavu

Keď sa babka dozvedela, že je jej nevesta tehotná, navrhla, že usporiada oslavu na privítanie bábätka hneď, ako ich pustia z nemocnice. Plánovala to robiť u nej doma a dokonca aj vypratala jednu z izieb, aby tam potom mohli rodičia s bábätkom ostať. Nevesta však bola proti a babka nedokázala pochopiť prečo.

Žena vysvetlila svojej svokre, že by radšej strávila prvé týždne so synčekom sama doma s manželom, a tak sa babka s dedkom obrátili na svojho syna, aby získali jeho povolenie na oslavu. On im však len neurčito odpovedal, že sa uvidí.

Zatajili jej narodenie vnuka

Najnovšie články