Nevestin otec zomrel krátko pred svadbou. Jej ženích však našiel bizarný spôsob, ako ho začleniť do svadby

Dana Kleinová

Foto: Pexels

Nevestin otec sa, bohužiaľ, jej veľkého dňa nedožil. To však nezastavilo ženícha, ktorý sa rozhodol, že jeho svokor sa svadby zúčastní – aj keď nie v pôvodnej podobe. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál DailyStar, nevestin otec sa, žiaľ, nedožil jej svadby, no jej ženích sa rozhodol, že tam aj tak bude. Prišiel preto s bizarným nápadom, ktorý jeho nevesta označila za geniálny. Video, na ktorom tancuje so svojím „svokrom“, rýchlo obletelo internet a pobavilo tisícky ľudí.

@skimcareee Imagine walking down the aisle and seeing a cut out of your dead dad waiting for you 😭😂 my husband ladies and gents xxxx (fab idea for any late parents) #deaddadclub #2023bride #filipinotiktok #filipina #deaddadjokes #darkhumour #weddingtiktok ♬ original sound – skimcareee

Vytvoril jeho maketu

Zdrvená nevesta nedokázala skryť úsmev na tvári, keď zbadala, čo jej manžel vyviedol. Zo smutnej udalosti dokázal urobiť nezabudnuteľný zážitok, ktorý nikoho neurazil. Práve naopak. K videu nevesta napísala: „Predstav si: Tvoj mŕtvy otec vstal z mŕtvych a teraz tancuje s tvojím manželom v deň tvojej svadby.“ Smútok z toho, že jej otec nebude súčasťou jej svadby, rýchlo pominul a ona mala jasný dôkaz toho, že naozaj našla toho pravého.

Na videu je totiž vidieť ženícha, ako tancuje s maketou jeho svokra z kartónu, pričom v druhej ruke drží pivo. V popise videa však nevesta prezradila, že to nebolo všetko. Napísala: „Predstavte si, že kráčate uličkou a vidíte maketu vášho mŕtveho otca, ktorý na vás čaká. Dámy a páni, môj manžel.“

Najnovšie články