Jeho reakcia ľudí neprekvapila. Žena svojmu mužovi zakázala vstup do pôrodnej sály, z jeho správania zostala v šoku

Dana Kleinová

Foto: Pexels

Žena sa rozhodla, že nechce mať pri seba v pôrodnej sále svojho manžela. Ten je preto teraz nahnevaný a ona tvrdí, že je to bezdôvodné. 

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako píše portál Mirror, žena, ktorá zakázala manželovi vstup do pôrodnej sály, keď sa im narodilo prvé dieťa, povedala, ako zostala šokovaná z neochoty svojho partnera mať ďalšie dieťa. Celkovo sa ich vzťah zmenil po tom, ako muž zistil, že nebude pri pôrode a žena teraz žiada internet o radu.

Foto: unsplash

Nechcela ho pri pôrode

29-ročná žena vysvetlila, že svojmu 31-ročnému manželovi v ôsmom mesiaci tehotenstva povedala, že chce, aby bola pri pôrode prítomná len jej matka a lekársky tím.

Povedala, že sa zdal byť jej rozhodnutím prekvapený a zranený, ale v tom čase jej na to povedal len „OK“ a nespochybňoval jej rozhodnutie. Keď však prišiel čas na pôrod, jej mama zavolala záchranku a odprevadila ju do nemocnice. Manželovi, ktorý bol v práci, napísala správu, v ktorej mu oznámila, že pôrod začal, no on nereagoval a ani jednej z nich počas pôrodu nezavolal ani nenapísal.

„Keď som o pár hodín konečne porodila, moja matka ho informovala prostredníctvom sms, odpovedal jednoducho ‚OK‘. Neprišiel nás navštíviť. Myslela som si, že je stále naštvaný a že nás navštívi neskôr. Prvýkrát prišiel, keď ma o pár dní neskôr prepustili z nemocnice a on nás prišiel vyzdvihnúť. Na dieťa sa ani nepozrel,“ vysvetlila mamička.

Zarazil ju jeho postoj

Najnovšie články