Ukázala svoje brucho pred Vianocami a po nich. Takýto odkaz má fitneska pre všetky ženy, ktoré majú výčitky

Kristína Hagarová

Reprofoto: TikTok (elmint)

Po Vianociach začne mať množstvo ľudí výčitky kvôli tomu, koľko toho pojedli. Sviatky síce nemusia byť o neustálom jedení, napriek tomu si musíme povedať, že často práve o tom bývajú.

Článok pokračuje pod videom ↓

Fitnes influencerka El Mint má však odkaz pre všetkých ľudí, ktorí majú výčitky z toho, že toho počas sviatkov veľmi veľa pojedli. Ako uvádza portál Daily Star, rozhodla sa, že svojim sledovateľom ukáže, ako vyzerá jej brucho pred a po sviatkoch. Vianoce podľa nej nie sú nič, za čo by ste mali cítiť vinu, pretože väčšina ľudí je nafúknutá a prejedená, a to aj ona ako fitneska.

@elmint When I tell you I ate GOOD yesterday 😋🤩 0 guilt 0 regrets xx #christmas #bodypositivity #bodypositve #bloating #fyp #elmint #christmas ♬ amiadennett hotties only creds jessrosinaarmstrong – mimi 🦋

Nemajte výčitky

Na TikToku sa so svojimi sledovateľmi podelila o to, ako vyzeralo jej brucho pred Vianocami a ako vyzerá po Vianociach. Poznamenala, že takáto je aj jej realita, a preto by sa nikto nemal cítiť vinný za množstvo koláčov a nezdravého jedla, ktoré počas sviatkov skonzumuje. Množstvo  ľudí ju za jej otvorenosť a úprimnosť pochválilo.

Mnohí ľudia tiež poznamenali, že sa vďaka jej úprimnosti cítia oveľa lepšie. Ako to máte vy? Prejedli ste sa počas týchto sviatkov?