Jej deti v hračkárstve nevyvádzajú a nerobia scény. Mamička zverejnila trik, ktorý ocení nejeden rodič

Hyriaková Kristína

Foto: Pixabay

Pred Vianocami to má množstvo rodičov dosť ťažké. Hlavne tí, ktorých deti sú celkom náročné a túžia takmer po všetkom, čo uvidia v hračkárstve. Mamička má na to jednoduchý trik.

Článok pokračuje pod videom ↓

Ako informuje portál Tyla, pokiaľ aj vaše deti dostanú v obchode s hračkami záchvat vždy, keď im nekúpite novú hračku, možno sa vám hodí trik tejto mamičky. Svoj trik zdieľala v skupine Family Lowdown Tips & Ideas, kde vysvetľuje, že sa jej podarí zastaviť drámu hneď v zárodku, a to úplne jednoducho. Nerobí to pritom len pred Vianocami, ale celý rok.

Ako to robí, keď chcú hračku?

„Keď ma deti požiadajú o hračku, hneď im poviem, že si ju odfotíme a pošleme Ježiškovi. Doteraz nemali žiadny záchvat hnevu a robím to už roky. Okrem toho je fajn, že máte zaznamenané, čo by chceli, keď budú mať nejaký sviatok, alebo keď nebudete vedieť, čo im kúpiť na Vianoce,“ povedala mamička a mnohí rodičia jej dali za pravdu.

Nie vždy to funguje

Dokonca tvrdia, že im to zmenilo život a teraz sú ich deti úplne spokojné, pretože im síce poviete nie, ale zároveň má dieťa v hlave, že hračku raz dostane. Niektorí rodičia však tvrdia, že by tak chodili po hračkárstve a fotili všetko dookola. Iní zase hovoria, že na ich deti to nefunguje, pretože sú nedočkavé a chcú všetko hneď.

Najnovšie články