Mamička dala svojej dcére chlapčenské meno, ľudia sa do nej pustili: Mala na to však dôvod

Kristína Hagarová

Foto: unsplash

Mnohým ženám počas tehotenstva celý čas hovoria, že sa môžu tešiť na chlapca, no pokiaľ vám niekto neurobí špeciálne vyšetrenie, nakoniec vás môže pohlavie vášho dieťatka prekvapiť.

Článok pokračuje pod videom ↓

To sa stalo aj žene, o ktorej informoval portál Mirror. Spolu so svojím partnerom sa tešila na to, že sa im narodí chlapec, no nakoniec na svete privítala dievča. Meno, ktoré synovi plánovala dať, nezmenila a pomenovala tak svoju dcéru. Teraz ju mnohí ľudia skritizovali a myslia si, že meno Warren malo byť stredné.

Hovoria jej, že je sebecká

„Moja sestra mi hovorí, že som hrozná. Celé moje tehotenstvo mi hovorili, že budem mať chlapca, nakoniec sa mi narodilo dievča. S mojím snúbencom sme boli nadšení, on chlapcovi vybral meno Warren a povedal, že si vždy predstavoval syna s týmto menom,“ povedala. Vyrobila tiež niekoľko kúskov oblečenia s vyšitým menom.

Foto: Pixabay

Žiaľ, stala sa tragédia a žena prišla o svojho snúbenca, keď bola v 23. týždni tehotenstva. „Bolo to to najhoršie, čo sa mi kedy stalo a stále to spracovávam. Smútila som za tým, že môj syn nebude mať otca. Skončilo to tak, že som mala veľmi bolestivý pôrod a potom mi povedali, že je to dievča. Bol to šok.“

Meno svojho dieťaťa nechce meniť

Rozhodla sa, že meno pre svoje dieťa napriek tomu meniť nebude, avšak rodina ju v tom nepodporila. Podporu nenašla ani na sociálnych sieťach. Mnohí ľudia ocenili, že je to milé a rozumejú tomu, prečo to urobila, avšak svojej dcére môže spôsobiť jedine trápenie. Niektorí jej hovoria, že je sebecká a že by meno svojej dcéry mala určite zmeniť.

Ilustračná foto: piqsels

„Smútite a je to v poriadku, ale možno by ste mali ustúpiť a prehodnotiť svoj postoj. To meno má zmysel pre vás, ale vaša dcéra z toho bude nešťastná a zmení si ho hneď, ako to bude možné.“ Našli sa však aj takí, ktorí tvrdia, že je to milá pripomienka. Iní si zase myslia, že to meno jej bude neustále pripomínať, že jej rodičia chceli chlapca.

Najnovšie články